Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én szépnek tartom magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szépnek tartom magam, de visszajelzést alig kapok erről - gondolok itt buszon való leszólításra, bulikban való ismerkedésre. Más is van ilyen helyzetben? Lehet, hogy csak én vagyok ízlésficamos és rossz az ízlésem? (L)

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet, én őszintén megmondom:D
2013. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, kép kéne
2013. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jah, kép kell, priviben simán mehet a dolog szerintem
2013. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet... Ha küldesz képet, akkor könnyen meg tudom ezt válaszolni! :)
2013. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha visszajelzést nem kapsz, akkor valószínűleg te vagy kicsit "elszállva". Mindenki szokott valamilyen visszajelzést kapni a külsejéről, akár ismeretlenektől, akár barátoktól. Vagy esetleg egyszerűen csak nem látod a jeleket.
2013. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

vagy tényleg ízlésficamos vagy, vagy nem veszed észre a jelzéseket (nem mindig olyan egyértelmüek mint a filmekben), nekem is csak most tünt fel, hogy nem fog mindenki odajönni, akinek tetszem :)

de ha rendes választ vársz, tényleg nem ártana egy kép

2013. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagy egy olyan ritka szepseg vagy akit senki nem mer megszolitani c: de hallod..bamulni buszon..csak bamulnak :pp /l
2013. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy pont emiatt nem mernek közeledni.

Amúgy látatlanban nem tudok biztosat mondani.

2013. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól, mert te szépnek tartod magad, még nem biztos, hogy mások is annak tartanak.
2013. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Snl.Drako ***** válasza:
100%
Azért azt tegyük hozzá, hogy korfüggő, hogy mikor kezded el kapni a bókokat. Ha pl 13 vagy (tudom, manapság már az is megfelel, bla bla bla) akkor maximum a lego váradra kéne dicséretet kapni, hogy szép. Am buszokon én kemény 12 év buszozás után még egyetlen leszólítást/ismerkedést sem láttam. A bulikon való ismerkedésről meg annyit, hogy tudod egy kapcsolat többnyire legalább két ember szokott lenni (vagy több). Vagyis ha két ember (vagy több) van benne, akkor nyilván az a két ember (vagy több) közül mindegy, ki kezdeményezi a kapcsolat létrejöttét, ha működik, akkor úgyis működni fog, ha meg nem működik, akkor úgyse fog működni. Szóval nyugodtan ragadd meg a kezdeményezést. Sajnos férfitársaim manapság olyan nyuszik és lekvárok, hogy meg se mernek szólítani egy a rondánál épphogy szebb nőt. 20/F
2013. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!