Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nézik rossz szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézik rossz szemmel az emberek, ha egy pasi, aki inkább csak testesebb egy kövérebb nővel sétál esetleg majd együtt lesznek?

Figyelt kérdés
Szerintetek le fognak szólni emiatt?
2013. febr. 16. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
lexarják meg nem mindegy,ha szereted?
2013. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én múltkor láttam egy ilyen párt, szimplán irigyeltem őket, hogy ők legalább egymásra találtak nekem meg még mindig nincs pasim.


Nem hiszem, hogy szánalmas lenne egy szerelem, mindegy kik között jön létre...


21L

2013. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valkoinen perhonen ***** válasza:
Mért kéne ilyesmit rossz szemmel nézni? Nekem meg egy vézna, nem éppen jóképűnek tartott fiú tetszik, na és? Kinek mi.
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semennyire. Én se vagyok egy nádszálkisasszony, ráadásul viszont a párom alacsony is, vékony is.

De nagyon élvezzük egymás társaságát, nagyon szeretünk együtt lenni! Amikor együtt vagyunk, mindig és mindenhol szórakozunk, bohóckodunk, ugratjuk egymást, boltban vagy akárhol. Eddig csak olyanok voltak, hogy megszólítottak idegenek, hogy mennyire jó pár vagyunk, meg hogy látszik, mennyire jól érezzük magunkat együtt és jó ránk nézni. A külsőnk miatt soha nem kaptunk egy rossz pillantást se :)

2013. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!