Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ennyi idő után, hogy inkább maradjunk barátok, mint eddig?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem az egyik haverommal...(nem barát, inkább haver)


Viszont nem erre számítottam...pár hete vagyunk csak együtt, de egyáltalán nem érzem ezt egy kapcsolatnak...


Nincs oda értem, nem keres annyit, nem teper, hogy találkozhassunk és ilyenek...nekem ez nagyon rossz és már teljesen kiábrándultam belőle, miután ezt megbeszéltem vele egyszer teljesen kiakadt, hogy mit várok tőle....



Lehet, ogy ő ehhez van hozzászokva, de engem eddig mindig romantikusan hódítottak meg bókokkal, kedves szavakkal és ezt tőle nem kapom meg...



Hogy mondjam meg pár hét után, hogy ez nekem nem jó így? Egyszer már ezt mondtam neki erre az volt a válasza, hogy milyen gyerekes módon oldom meg és nem szakítani kéne, hanem megoldani a dolgokat....



De hát ezen nincs mit megoldani! Kérlek segítsetek...ezzel a fiúval előtte nagyon jóban voltam...mit tegyek és hogyan?



2013. febr. 24. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. Barátságból szerelem, aztán szakítás, megbeszéltük, hogy legyünk barátok, stb. Egy darabig beszéltünk is rendszeresen, de már nem volt ugyanaz, mint előtte, aztán meg is szakadt 1-1,5 éve a kapcsolat teljesen, szóval sok reményt ne fűzz hozzá, hogy minden ugyanolyan jó lesz a szakítás után, mint előtte. 23/F
2013. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az, de nekünk nincs is szerelem, konkrétan csak úgy hipp hopp összejöttünk pár kavarás után...de nekem ez így nem jó, én rendes kapcsolatra vágyom amit ő látszólag nem tud nekem megadni...ezt hogy lehet rendesen, bántás nélkül elmondani neki?
2013. febr. 24. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy itt leírtad, nem illetek össze, te másra vágysz, másmilyen kapcsolatra. Ennél szebben, kíméletesebben és egyenesebben nem lehet elmondani. Én örültem volna, ha minden eddigi barátnőm ilyen korrektül elmondta volna, hogy ez van, már nem boldog és inkább mást keres. 23/F
2013. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!