Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

Sosem vtam még szerelmes, mert a sulimban megvetnek, nincsenek barátaim, így esélytelen, hogy egy lányhoz közel kerüljek. Akiket ismerek azok már mind vtak szerelmesek és nagyon bánt, hogy én még nem vtam. Milyen érzés? Vki leírná, hogy pontosan mi is az?


18/F



2013. febr. 24. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem igazán lehet leírni.

Egészen másképp látod az egész világot. Megváltozik minden: mosolyogsz, vidám vagy, fütyülsz a különböző problémákra... nem leszel vak, látsz mindent továbbra is, de úgy vagy vele, hogy minden megoldható, és te meg is oldod majd.

Ez van normál esetben.

Ha viszont a párodra gondolsz, vagy ott is vagy vele, akkor megölelnéd az egész világot!

2013. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Rossz. Olyan mintha heroin függő lennél, csak itt a lány a drog.
2013. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A mellkasodból jön egy nagyon erős érzés :)
2013. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Folyton rá gondolsz, és csak azt várod, hogy találkozhass vele. Reggel is ezért kelsz ki az ágyból.
2013. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó érzés. :)

teljesen megváltozik a világod, nem érdekelnek mások, sem a szüleid, sem a barátaid, csak egész nap ő jár az eszedben.


ha meglátod, hevesen ver a szived, úgy érzed pillangók röpködnek a hasadban.


mosolyogsz, és úgy érzed, ezért a személyért bármit megtennél. :) állandóan csak rá gondolsz, álmodozol egy közös jövőről. az utcán mindenhol őt látod, vagy őt keresed. őt szeretnéd érezni melletted állandóan.


hát kb. ilyen. szokták azt is mondani, mintha a fellegekben járnál, olyan érzés.


viszont a szerelem kiválthat szomorúságot is. ha tudod, hogy neked az a személy kell, és nem lehet a tiéd.

azt, honnan tudod, hogy melyik az a személy?


aki mellett úgy érzed, mitha bedrogoztál volna, mintha a fejedet vesztetted volna el, ha a közelébe érsz, valami vonz felé, hogy a közelében legyél és magad sem tudod mi. :)

2013. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Emberek ***** válasza:
91%
a világ egyik legjobb, és egyben legrosszabb érzése is lehet, amit nem tudunk leírni, mert az érezni kell, hogy megtudd milyen is
2013. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Megértelek kérdező, én is ilyen helyzetben vagyok

55/F

2013. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
A szerelem a legjobb ugyanakkor a legrosszabb érzelem is amelyet ember megtapasztalhat én eddig egyszer éreztem ilyet hmm hogyan is lehetne leírni először a hasamban kezdődött egy fura érzés egy kicsit olyan mint a gyomorideg de mégis valahogy másabb mintha pulzálna a hasad belülről de nem fáj ez csak izgatottság lesz urrá rajtad várod a következményeket mi fog történni epekedsz érte vágyódsz a lány után aztán sírsz ha el kell tőle szakadnod és fájdalmas minden perc amíg nélküle lélegzel azután mikor találkoztok megint boldog vagy csak ő van a világon számodra semmi és senki nem érdekel meg is halnál érte ha kell nekem ezt jelenti a szerelem. Másnak lehet nem ilyen ki tudja valaki azt mondja sok idő kell hozzá személyszerint nekem első látásra történt szinte belémhasított. Remélem te is megtapasztalod majd életed során.
2015. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Ó én meg tapasztaltam nyugi pontosan tudom milyen undorító érzés a szerelem, főleg mikor akit szeretsz 1 csomó ember előtt mondja meg neked hogy csak azért nem járna veled mert csúnya vagy.
2016. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!