Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít gyerekesnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít gyerekesnek?

Figyelt kérdés

Csak mert rám azt is mondták már, hogy érett a gondolkodásom, meg azt is, hogy gyerekes vagyok. Ez utóbbi lehet, hogy a viselkedésemből adódik, mert igazából hihetetlenül apró dolgokért olyan szinten tudok örülni, lelkesedni, mint egy kisgyerek. Állítólag naiv vagyok, mert mindent elhiszek (természetesen az ésszerű határokon belül), és megbízok mindenkiben. Esetleg még annyi, hogy időnként rám tör egyfajta nevethetnék, amikor egy ideig nem tudom abbahagyni a nevetést. Ez általában akkor van, mikor nagyon jó kedvem van (ilyenkor nekem nem kell vicces dolog a nevetéshez, szimplán elég a jó kedv), vagy mikor már reménytelenül fáradt vagy nyűgös vagyok. Meg általában én több mindent tartok viccesnek, mint a környezetem, viszont ilyenkor ők is nevetnek velem, vagy inkább rajtam. És általában mindig vidám vagyok, ritkán látnak szomorúnak.

Ennyi röviden. Ez már nagyon gyerekesnek számít? Nem azért, megváltozni nem tudok, nem fogok, és nem is akarok, mert aki majd szeretni, azt szeretném, hogy minden hülyeségemmel együtt szeressen, pusztán csak kíváncsiságból kérdezem.



2013. febr. 25. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezek amiket felsoroltál
2013. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Pacsit ide, én is ilyen vagyok :D Tényleg mintha én írtam volna :D


És ha azt mondom hogy gyerekesek vagyunk? Kit érdekel? Szerintem ha olyan helyzet adódik tudunk felelősségteljesen dönteni, kiállni azokért akikért kell. Akkor meg nem mindegy mit csinálunk közben? Az életet amúgy is csak így lehet huzamosabb ideig elviselni, ráadásul az emberek többsége szerintem inkább a vidám egyéniségeket kedveli, akik plusz erőt adnak és nem leszívnak a folytonos siránkozásukkal.


Szóval csak olyan párt kell találni aki értékeli hogy minden kis dolognak tudsz örülni, és hidd el, van ilyen :)

2013. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen, ezt eddig is tudtam, úgy értettem, hogy ezeken kívül. ^^"

Második: Örülök, hogy írtál, jó látni, hogy vannak még ilyenek rajtam kívül. :D

2013. febr. 25. 10:23
 4/6 Hole Hunter ***** válasza:
93%

Elárulok neked egy nagy titkot...

A boldog élet egyik feltétele, hogy kicsit meg tudj maradni gyermeknek!

Mind a saját, mind a környezetedben élők mindennapjait kellemesebbé, vidámabbá teheted vele. A savanyújóskáknak meg lóf@sz a seggükbe! :)

2013. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aranyos :DD
2013. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és 2-es!

Pacsit ide is :D nekem is olyan érzésem volt, mintha én szólottam volna!

Oh de sokszor megkaptam én is, hogy gyerekes vagyok. Szerintem az, amit leírtál, az GYERMETEG, mintsem GYEREKES. A kettő közt van különbség.

Példa a gyerekességre: Felnőtt korban bizonyos szituációkat gyerekesen oldani meg. Például. Valaki négyszemközt őszinte veled, és megmond pár dolgot. Neked ez nem tetszik, és megvárod, hogy olyan környezetbe kerülj, ahol tudod, te MAXIMÁLISAN támogatva vagy, és akkor, ott, letámadod az őszinte felet(aki hozzáteszem négyszemközt beszélte meg veled), és megszégyeníted őt, és még a többiek is lehurrogják. Ez például egy gyerekes megoldás. Mintha az oviban lennénk...

Vagy a "fel vagyok rád pukkadva, és semmibe veszlek" szituáció. Szerintem ettől gyerekesebb nincs. Ha egy értelmes, felnőtt emberről van szó, akkor: 1.Nem fog felpukkadni, 2.Ha mégis sértve érzi magát, túllép rajta, 3.Ha nem is tud túllépni rajta, továbbra is megmarad a normális viszony, annyi, hogy talán kerüli a társaságát, de nem beszéli ki, nem néz át rajta, ha segítségét kéri, akkor segít, és fordítva.


A gyermetegség viszont az élet legegészségesebb betegsége :) imádok gyermeteg lenni!! :))


Remélem tudtam segíteni! :)

2013. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!