Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik nem buknak a gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik nem buknak a gyerekes csajokra? Mi számit gyerekesnek egy lányban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de szerintem egy lány akkor gyerekes ha viháncolva ugrál és rohangál a folyosókon.Nálunk ezt csinálják az elsősök.

L18

2010. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ha, 18 évesen is mániákusan rajong valamelyik emós gyökérért, vagy valamelyik divtahullám áldozata.
2010. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
az lehet izgató is!!
2010. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kössz nem kell 15 éves gyerekes kiscsaj , még nem akarok saját gyereket .
2010. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk egyik lány játsza a kislányt. Minket, lányokat kikerget vele a világból, a pasik imádják. Teljesen értelmetlen megjegyzései vannak ("rózsaszín zoknim van!"), adja a butát és teljes butaságokat kérdez, általában csak néz a hatalmas szemeivel, míg mi beszélgetünk, aztán benyögi, hogy "úgy nézek ki, mint egy baba, nem?". Ennek ellenére a fél város átment rajta, minden buliban csontrészeg, a fiúk meg védik, hogy olyan kis aranyos meg cuki, nem tehet arról mit tesz, nem tudja mit csinált, ő nem is ilyen, csak mi vagyunk rossz indulátúak. Hát nem tudom:D
2010. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, és 18 éves:)
2010. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak. Ismerős a szitu, szerintem egyszerűbb, ha nem akarjuk megérteni a pasikat.. :) Persze most jön majd az, hogy ők sem értenek minket..:)
2010. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én 26 éves vagyok és néha úgy viselkedek, mint egy gyerek. Persze ez nem ostoba, semmitmondó beszólásokban merül ki. Sokszor vágok olyan grimaszokat, nézek ártatlanul, ahogy csak egy kisgyerek tud és beszélek olyan hangsúllyal. Ebbe sztem így semmi rossz nincs, rohadt jókat szoktunk rajta röhögni, és a párom szereti ezt.
2010. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van akinek ez jön be, van aki utálja. Az amit te gyerekesnek tartasz, nem biztos, hogy más is annak látja ( még ha a barátnőddel egyetértesz ebben akkor is előfordulhat.)
2010. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam gyerekesen viselkedni.:)Hipperaktiv vagyok,és állandóan mosolygok.A pasim imádja,hogy ilyen vagyok!Olyan jókat nevetünk a pofákon,amiket vágunk,meg egymás kezét fogava és ugrálva szoktunk néha sétálni.:P Amúgy ő is ilyen pedig 25éves:) L/22
2010. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!