Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira, pasi csábításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira, pasi csábításra milyen lenne ilyen szett?

Figyelt kérdés

cipő: [link]

Fekete cicanaci

valami ilyesmi tunika: [link]

És fekete mayo-s kabát

szerintetek?:)) 17/L


2013. febr. 25. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
A ruha láttán ott hagynálak.
2013. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Ez a mintás denevérujjú felső valami szörnyű!

Egyszínűben, és valami vékony kötött anyagból sokkal jobb lenne.

2013. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a felső azért nem nagyon jön be mert az ilyen lenge cucc alatt nem igen tudja az ember mi van :) ha jó a teste egy csajnak akkor sejtelmesebb rucit is hordhat :) a cicanacit meg ilyen bulicucchoz megint nem tartom elsőrangú választásnak inkább harisnya :) 22/F
2013. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem ilyen tunika lesz csak valamit belinkeltem xd am a tunika és mayos lesz és fekete fehér mintás színű
2013. febr. 25. 14:52
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Egy fekete-fehér szetthez ne vegyél színes cipőt, hacsak ez nem ugyan úgy "csak egy kép". Amúgy minden attól függ hogy milyen stílusú srácot akarsz meghódítani.
2013. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ronda a színe... nekem nem tetszik az ilyen pöttyös meg leopárdmintás... :/


Inkább valami hétköznapit vegyél fel (amiben TE hétköznap vagy)! :)


20f

2013. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

[link]

Ez szerintem inkább nyerő pasiszerző ruci, mint az a lenge, amit belinkeltél. És a cipő. Háát, ne haragudj, szerintem mai divatot nézve ízléstelen kissé. Túl vastag a sarka. Nem azt mondom, hogy 5 emeletes platformosat húzz fel, de vannak nagyon elegáns, minimális platformos, szép, vékony sarkú cipők.

Olvass kicsit több divatlapot.


Személy szerint olyan nő vagyok, aki hétköznap sportosan öltözködik, nem ad a hétköznapi megjelenésre, viszont az alkalmi öltözéknél igenis nagyon oda szoktam figyelni, hogy az ízléses legyen, összhangban legyen a személyiségemmel, az alkatommal, és az alap divat esztétikát kövessem. Mint pl az, hogy a cicanadrágot MINIMUM térdig érő tunikával, vagy szoknyával szokták hordani, és a cicanadrág nadrágként való hordása az ízlésficam legnyílvánvalóbb jele!


Olvass, érdeklődj, és okosodj! Nő vagy!

2013. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez sem tetszik :P
2013. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
cigányos ez is
2013. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha alkalmi randiról van szó, akkor mindenképp légy csinos.

Ha hétköznapi találkozóról, vagy csupán egy kávézós-teázós találkozóról akkor meg NE CICOMÁZD TÚL. Egy egyszerű sörér koptaott farmer, egy egyszerű NEM LEOPÁRD MINTÁS felsővel, egy egyszerű kötött pulcsival ami színben összhangban van a felsőddel (pl rózsaszín felső-lila pulcsi, rózsaszín-lilás sállal; zöld plúz fekete pulcsi, zöld függővel...sok a kombináció). A smink pedig nagyon szolíd mégis csinos legyen! Diszkrét fehér csillám szemhéjra, egy kis "nyitott-szem" smink (felső szemhéj szempillatöveknél való kontúrrajzolás....). :)

2013. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!