Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretnék már vele találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék már vele találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az van igazából,hogy megismerkedtem egy sráccal,jó fejnek tűnt ,a fényképein is jól nézett ki ,rendben volt ,elbeszélgetünk,aztán találkoztunk...hát én meg ugye nem szeretem ha rám szállnak,nagyon nyomulnak stb.engem taszit nem tudom miért ,vagy csak idegesít,de a lényeg h nem szeretnék tőle már semmit,és azóta is irogat h találkozzak vele.annyi problémám van ,hogy nem tudom hogy mondjam el neki...nem az hogy félek...nem tudom hogy mondjam.már smst is irt mert neten nem irtam még vissza neki .segitseteek PLS

2013. febr. 24. 23:09
 1/7 first blood ***** válasza:
100%
írd meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni? olyan nehéz ez?
2013. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem jutott eszedbe hogy visszaírj neki h hagyjon békén és nem akarsz vele többet találkozni?
2013. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak ird meg neki hogy bocsi de mégsem ö az akit Te keresel és inkább hagyjátok a dolgot.
2013. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy nem akarsz többet találkozni. Ne kerüld a forró kását, légy egyenes! Annyit azért még megérdemel, nem?
2013. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze hogy megérdemli,és pont ezért nem szeretném megbántani,mert mindig kifejti h milyen jol nézek ki ,meg h mindenkit megkaphatnék,ja és ráadásul halál féltékeny mindenkire..kb 1 hónapja ismerem és szoval idegesit,de az a baj h eddig elbeszélgettünk nagyon is jól,és akkor egyszer csak furcsa lenne ha irnék egy olyt hogy bocsi mégse .
2013. febr. 24. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Tessék. 4-es válaszban már megírtam.

2013. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát jolvan,megfogadom a tanácsod,de szerintem nem fogja feladni
2013. febr. 24. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!