Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivel tudnátok magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel tudnátok magatokat elképzelni hosszútávon egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Egy olyan lánnyal aki kimondottam csak magassarkút hord sminkkel alszik, az hogy smink nélkül kimenjen az utcára elképzelhetetlen. Makacs, nagyszájú, azt hiszi mindig neki van igaza.Meg szállottam fogyókúrázik, van hogy nem eszik napokig.170cm. Vagy olyan lánnyal aki nike cipőkben jár, a smink nem fontos(de természetesen is szép) makacs, nem szeret visszaszólni, békeszerető, türelmes. Nem fogyókúrázik soha, de nem kövér.Nem izgatják az ilyenek. 155cm. E közül a két karakter közül ki a szimpatikusabb? Kivel tudnátok magatokat elképzelni hosszútávon egy kapcsolatba?
2013. febr. 26. 18:46
1 2
 11/16 Bratilla ***** válasza:

Elég érezhető, hogy a másodikat Te magad próbálod szimpatikusabbnak beállítani. Így mi értelme?


Meg amúgy, egy 155 cm-es lány jobban rá van szorulva a magassarkúra, gyakrabban is hordanak, kevésbé érdekli őket a lábuk egészsége. Inkább a magas, a természte meg majd csak alakul valamit.. :)

2013. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de én hülyeségnek tartom azt h komoly kapcsolatra ne nézzem azt is hogy tetszen az illető csak figyeljem h milyen a belső, nekem komoly kapcsolatra mind a 2 tulajdonság lényeges.
2013. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Adrenalin ***** válasza:
Te vagy a 2., mi?
2013. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Erre mondják a külsővel megfogod, a belsővel megtartod.

A döntés a tiéd, neked kell maj vele lenni, s adott esetben elviselned. Ezt gondold végig, de ha rám hallgatsz, azt csinálsz, ami neked jó. Ne másoktól várd el, h helyetted döntsön, mint írtam neked kell maj vele lenned, s nem nekünk.

2013. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kriszti
2013. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nézzen ki jól, szeressen szopni, főzzön jól, legyen okos, meg azért gazdag is.


Ennyi.

2013. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!