Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 Éves lány és 21 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 Éves lány és 21 éves srác között hosszútávon lehet kapcsolat ha a lány még több évig nem akar lefeküdni a sráccal? Hány % esély van arra, hogy a srác meg csalja a lányt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
1
2013. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 15vagyok,jöhettem volna már össze 21évessel,de nem tettem,nekem sok lenne a körkül.:D
2013. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy átlag fiú tud várni olyan fél évet. Utána már az lesz az érzése hogy a csajnek nem is kell csak szórakozik vele. Megcsalás nem mindenképpen lesz, előtte kidobnak.
2013. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne érdemes belemenni, egy 21 évesnek nem csak a szex terén vannak eltérő igényei, azért ott már elég komoly értelmi különbségek is adódhatnak... egy 15 éves még éppen bekerül a középiskolába, egy 21 éves meg már túl lehet a főiskolán is... teljesen más háttérrel rendelkeznek és szerintem ez is akadálya lehet egy normálisan működő kapcsolatnak.
2013. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen kapcsolat életképtelen. Egy ilyen idős fiúnak (vagy egy pár évvel idősebbnek) nagyobbak a szexuális igényei, mint egy 15 éves lánynak. Szóval a srác valószínűleg nem fog összejönni a lánnyal, vagy ha igen, akkor nagy az esélye, hogy lelép. Nem hinném, hogy sokan várnának a szexszel éveket, még akkor sem, ha idősebb a lány.
2013. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem.És köszönöm szépen a gyors válaszokat.
2013. febr. 16. 21:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek
2013. febr. 16. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Én most vagyok 21 éves lány. Ne haragudj, nekem alacsony a szexuális étvágyam de én kb... egy hónapot várnék egy PASIRA, mert hát egy pasi aki elvileg a párom és szeret, akarjon velem lefeküdni és ne legyen tutyimutyi sem, hogy fél tőle esetleg....

Ezzel csak azt akarom mondani hogy egy felnőtt férfinak még nálam is fontosabb a szex, ugyan már... ha még vár is rád mondjuk egy évet (ami durva, mert egy 21 éves egy vele korabeli lánnyal biztos nem ezt tenné) képzeld el, hogy még béna és gátlásos is leszel az ágyban, ettől egy már sokat szexelt pasi nem fogja hanyatt vágni magát.

Amíg távol áll tőled a szex, nem kell nagyon belebonyolódni a kapcsolatokba sem. Vagy inkább egy korodbelivel kezdj, aki tud várni rád, megérti a félelmed, hiszen neki sem ment el még sok idő a feje felett...

2013. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
ha csak nem a fiúkat szereti, akkor megcsal. lánnyal. ha a fiúkat is szereti akkor akár azzal is. de lehet 3-asba nyomják..soha nem tudni.
2013. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én tudnék várni egy lányra, de egy idő után már azt érezném hogy nem is kellek neki ami azért eléggé rosszul esne


f/21

2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!