Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek ha hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ha hétvégén az exxel találkozom, hogy átadjam neki a nálam hagyott dolgait?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk,részéről a szerelmünk egy megoldandó problémává vált,lévén hogy távkapcsolat-csak hétvégén találkoztunk.

Olyan indokkal történt a szakítás,hogy most minden összejött neki(otthoni,munkahelyi gondok) és mellette nem tudja azt elviselni,hogy nem vagyok mellette.Beparázott és elvarrt minden szálat.

Azóta 2X is találkoztunk,mindkétszer a beszélgetésben elhangzott a részéről:"szeretlek"...majd otthagyott,vagy más elfoglaltságra hivatkozva elrohant.

Most újra találkozunk-a fenti okok miatt-és nem tudom hogy viszonyuljak,mit tegyek.Szóba hozzam a múltat,vagy mutassam azt,hogy boldog kiegyensúlyozott vagyok,bújjak álca mögé?

Igazából,nehéz megérteni,miért szakított velem,és miért mondta mindkétszer azt,hogy szeretlek?Én még szeretem,de nem akarom magamat sem ráerőltetni,mert annak csak rossz vége lenne.Nem könnyű....

21/L párom 23


2009. szept. 10. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mutasd ki az igazi érzéseid, hátha még nincs késő. Nincs mit veszítened.
2009. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele kedves, és próbáld jelezni hogy részedről még mindig okés lenne a kapcsolat, és ha harmadszorra is elhangzik az a bizonyos szeretlek akkor mondd h te is szereted(persze ha tényleg így van)
2009. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor mozdulj rá ha tudod kezelni az érzelmeidet. Nekem is ugyanez volt a helyzet, mindig csókkal váltunk el amikor már hónapok óta nem jártunk, de rá kellett jönnöm, hogy ez semmit nem jelent. Ez még rosszabb mintha simán szakítotok.

Mindig tartsd észben hogy már vége! Ha mégsem, annál nagyobb lesz az öröm...

2009. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!