Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Nem értem az egészet.

Figyelt kérdés

szeptemberben új csoportba kerültem, ahol megismerkedtem egy fiúval. egy darabig nem volt semmi, de aztán nagyon szimpatikus lett számomra. nagyon hasonló a humorunk és sok mindenben egyet értünk. sokat beszélgettünk és az utóbbi pár hónapban kettesben jártunk tanítás után minden felé.

azt hittem, hogy érdeklem őt, sőt szinte teljesen biztos voltam benne. kereste a fizikai kontaktust és olyan dolgokat mondott, amikből én azt vontam le, hogy hát bizony ő akar engem.

ezek után én is megnyíltam felé és többet kezdtem el vele törődni.

aztán hirtelen minden megváltozott, szinte majdnem hogy ellenséges lett velem és a társaságomat sem keresi.

szakított a barátnőjével, ami után én azt hittem majd többet fog velem foglalkozni, de nem. szinte le sem szar azóta, sőt egy másik lányt ölelget, aki egyfolytában provokálja (fogdossa, simogatja, stb). ők régebb óta ismerősök, és megérteném, hogy ha őt akarná, de akkor meg mi a francnak szórakozott velem? én teljesen megkedveltem őt és most iszonyat szarul esik látni, ahogy ők ketten előttem kavarnak. nem beszélve arról, hogy milyen ridegül viselkedik velem.


szerintetek miért csinálta ezt? mi volt ezzel a célja?

nem értem az egészet, de nagyon felbőszít és bánt.



2013. febr. 26. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Már megadtad saját magadnak a választ:szórakozott Veled.Talán még nem élte ki magát,és túl komolytalan a mélyebb érzelmekhez,talán ő alapból csak játszik mások érzéseivel,és ilyen is marad.Nem tudni,mindenesetre nem ő a Te embered.Ezt a tényt el kell fogadnod.
2013. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, nagyon normális volt velem. ha kiakart volna használni akkor megtehette volna, de nem csinált semmit, sőt.

lehet naiv vagyok, de akkor 100%-osan biztos lettem volna benne, hogy az érzelmei valódiak.

értelmes csávó, nem értem miért lett hirtelen ilyen. nagyon bánt.

2013. febr. 26. 21:00
 3/9 A kérdező kommentje:

az a csaj is kéznél volt eddig is.

köszi

2013. febr. 26. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. ha a csaj eddig is kéznél volt, akkor azért dobott téged, mert a másik csaj jobb nálad.
2013. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. hát ez lehetséges...
2013. febr. 26. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet,hogy a fiú csak barátként tekintett rád, csak te annyira szerettél volna többet látni a dologba,hogy úgy vetted le a dolgokat h ő is hajt rád :S Próbáld meg nem keresni,ha fontos vagy neki keres. Ha összefutottok mosolyogj rá,de semmiféleképpen ne nyomulj és ne is legyél elutasító!

18L

2013. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az a vicc, hogy addig nekem eszembe se jutott vele kavarni, ameddig mások nem érdeklődtek, hogy mi járunk-e. aztán észre vettem a viselkedésén, hogy valószínűleg tényleg akar valamit, ezért onnantól kezdve más szemmel tekintettem rá. a kapcsolatunk meg mind ezek előtt teljesen baráti volt, úgy hogy erősen megéreztem a különbséget.

ezért sem értettem a hirtelen "váltást".

sajnos nem tudom elkerülni, mert minden nap együtt kell legyünk, de hát ha már nem érdeklem őt, én nem fogok pitizni.

2013. febr. 26. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
sejtem ki vagy kérdező :)
2013. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hehe
2013. máj. 23. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!