Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már fél éve nem igazán voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve nem igazán voltam szerelmes és azóta szomorkás vagyok szeretnék újra boldog lenni mire gondoltok hogyan legyek vidám kivel randizzak?

Figyelt kérdés
Fiúk válaszát is várom én 12 éves lány vagyok NEM AKAROK OLYAN VÁLASZOKAT LÁTNI HOGY MÉG TÚL FIATAL VAGY BLABLABLA IGEN IS MÁR VOLT SOK PASIM ÉS ÉRZELMILEG ÉRETT VAGOK!

#szerelmes #Kivel ramdizzak
2013. febr. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen? előtted az élet.. :) annyi pasid lesz még h kifogsz tágulni lent.. :D
2013. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jééézuskrisztus.:DDD
2013. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem pedig 19 vagyok
2013. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ivan Iljics ***** válasza:

Az érettséget nem te döntöd el, hanem a környezeted ítéli meg a döntéseid alapján.


Jön még kutyára dér.

2013. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze ez egyértelmű. Minnél több pasija volt valakinek, annál érettebb érzelmileg.


Gratulálok.

2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!