Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok mekkora a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mekkora a MINIMÁLIS magasság, amit egy fiúnak el kell érnie, hogy vonzónak tartsátok? Kort és magasságot is kérek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 09:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
175 cm, mert én is annyi vagyok. 24/L
2013. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

172 cm. Én is annyi vagyok.


22l

2013. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
elso ketto: "Mert en is annyi vagyok" - es magass sarkuval mennyi vagy? :D
2013. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Alacsony pasi mellett nem hordok magassarkút, ennyire egyszerű.


Második voltam.

2013. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nah nem vagyok lány. Viszont az a tendencia, hogy a nő magassága, mert ő is annyi. Azért azt a +5 +10 cm még szánjátok rá, ha netán éppen magassarkúban jelennétek meg a párotokkal.

Szóval azt hiszem a nő magassága + magassarkú sarokmagassága <= pasi magassága

2013. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Ötös, ha te most lány lennél, akkor letámadnának itt, hogy el külsőcentrikus idióta vagy, akinek csak a külső számít. :D Szerencséd, hogy nem nő vagy!:D
2013. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Magasságtól függetlenül is lehet egy férfi vonzó. Nekem csak annyi a fontos, hogy nálam ne legyen alacsonyabb és ne legyen velem egymagas, hanem egy kicsit magasabb. Én 165 vagyok. 16L
2013. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as azonos magasságú partnerrel még simán felveszek magassarkút mert az a pár centis eltérés abszolút nem érdekel!

Mégis azt vettem észre ösztönösen igyekszem kisebbnek látszani, mondjuk behajlítom a térdem..

Ha a 10 centis tűsarkút belevenném akkor 185 felett kéne keresgélnem az pedig nagyon nehéz dió, mivel úgy vettem észre "összementek" az emberek..

Egyre kevesebb a magas szikár erős testalkatú férfi, és szerintem ők általában gyenge törékeny nőt képzelnek maguk mellé így valahogy nem nagyon találunk egymásra. Az alacsonyabb pasik szoktak megtalálni engem inkább, ki tudja miért... :O

2013. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ja, első voltam.


Nem gondolom egyébként, hogy olyan ciki volna ha a nő magasabb 5-10 centivel! Engem legalábbis legkisebb mértékben sem érdekel mások véleménye akinek baja van velünk ne nézzen ránk és kész!

2013. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Schubert Norbi és a Réka is jól elvannak pedig a Norbi egy kis törpe a Rékához képest.
2013. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!