Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok mekkora a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mekkora a MINIMÁLIS magasság, amit egy fiúnak el kell érnie, hogy vonzónak tartsátok? Kort és magasságot is kérek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 09:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"összementek" az emberek.? a nők lettek létrák :D 186 meg 190 magas nők járkálnák ezek felvesznek egy magassarkút oszt felérnek a kék égig xd.


egy nő ne legyen magasabb nálam milyen már az elég fura lenne ...az az ukrán pali kéne nekik aki van vagy 3 méter


de nagyon alacsony se legyen azért 160 már olyan mintha a kislányom lenne.Pedig pont egy ilyen csajt ismertem meg. aki am olyan kis aranyos meg szép ...S:

2013. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha valamennyivel magasabb lenne nálam, még akkor is, mikor magassarkú van rajtam (ami amúgy nagyon ritkán fordul elő). Bár azt hiszem, ez annyira nem nehéz, én is csak 160 cm vagyok. :)
2013. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
196 cm jelen! és nem jönnek be a pici törékeny kislányok! csak sajna sovány vagyok, meg randa kissé, így senki nem akar felszedni :D yeah. viszont én meg azt vettem észre, hogy pont alig van magas csaj, 170 cm felett már ritkaságnak számítanak.
2013. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

170cm

164 vagyok.

16/L

2013. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
181 vagyok, velem egymagas vagy magasabb az ideális. a magassarkús témáról: engem nem zavar, ha magassarkúval magasabb leszek nála. ha őt igen, akkor hajlandó vagyok lemondani róla, ezen ne múljon.
2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én 161 cm vagyok. 164 cm a női átlagmagasság. Soha senki nem mondta, hogy baj van a külsőmmel, mert alacsony vagyok. :D Bár én szeretnék legalább 175 centi lenni, de gondolom akkor meg az lenne a bajom, hogy túl magas vagyok. :D Egyébként a volt barátom 194 cm volt, és nem volt ezzel semmi gond.
2014. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Jajj, hogy a kérdésre is adjak választ: mivel én pici vagyok, inkább nem mondom, hogy legyen velem egymagas. Legyen úgy 170 cm. De senki nem esne ki azért a szűrőn, mert nincs ennyi. :)
2014. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

férfiként hadd válaszoljak: úgy vettem észre, h manapság 180 cm. Az utóbbi időben nagy divat lett a nők körében magas férfiak után koslatni. Az sem véletlen, h a modell fiúk 183-196 között vannak, hisz ez tetszik a nőknek.


F/20-30 között, kb. 175.

2014. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!