Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak velem van ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van ez így?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem a haverom barátnőjével, aki rákérdezett, hogy miért nincs még barátnőm. Lehet, hogy furcsa, de én akkor döbbentem rá - látva őket kettesben- hogy itt az ideje, hogy én is egy aranyos lány után nézzek:) A gond csak az, hogy nem járok bulikba, a suliban pedig csak nagyon kevés kedves, hozzám hasonló lány van, és ők is jobbára mind foglaltak. Mivel jobb ötletem nincs, úgy gondoltam, úgyis jön a tavasz, hétvégénként bejárok majd a városban, eljárok ide-oda, csak úgy sétálgatni, beülök kávézókba stb, hátha rám kacsint a szerencse.

Igazából a kérdésem az lenne, hogy más is van ezzel így, hogy ilyen közvetlen módon próbáljon ismerkedni? Főleg lányok:) válaszát várom, de ha a fiúknak vannak jó tanácsaik, azokat is szívesen fogadom. Egyébként Budapestről van szó.

17/f előre is köszi az értelmes válaszokat.



2013. febr. 27. 16:41
 1/4 fannyyy ***** válasza:
79%
Én azt nem értem, hogy ha nem jársz társaságba akkor hol akarnál ismerkedni? Vagy vársz arra a bizonyos sült galambra? Persze előfordulhat olyan is, hogy az egyébként otthon ülő srác épp megy az utcán és egy szép lánnyal össze ütközik véletlenül, meg tetszenek egymásnak, majd dúl a Lamour. De ilyen általában a filmekben van :) Menj ismerkedj!
2013. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az:) Szeretnék ismerkedni, de az osztálytársaim csak kocsmázni és bulizni járnak, és az nem az én világom. Éppen ezért fogalmam sincs hova mehetnék, mert már én is halálra unom magam itthon.
2013. febr. 27. 17:03
 3/4 fannyyy ***** válasza:
100%
Csak van legalább egy olyan haverod aki hasonló érdeklődésű, mint te. Vele beülhettek akár hová, ahol csajok is vannak. Vagy 1-2 buliba elmész te is. Igazából ebben lehetséges egy pasi tudna inkább tanácsokat adni :)
2013. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én járnék veled, aranyom :)


Bözsi mama (78)

2013. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!