Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szokott velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szokott velem ilyen lenni. Vajon lehet esély?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok. van egy fiú (évfolyamtársam) és nagyon tetszik..együtt járunk faktra is. 1éve kb szemezgetünk meg mosolygunk egymásra. kétszer beszéltünk facebook-on de nemveszem észre h hajlik a dologra. bár kicsit félénk azt tudom. már élőbe is váltunk pár szót. szerintetek mit kéne csinálnom?
2013. febr. 26. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérni a kezét.... Vagy beszélgess vele többet és kialakul valami.
2013. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy nyomulósnak higyjen..de akkor lehet nekem kell lépnem
2013. febr. 26. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hegy nem megy Mohamedhez akkor Mohamed megy a hegyhez.
2013. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, 99% hogy nem fogja azt mondani, hogy k*va anyád húzz innen... A srácok nem olyanok..


Ha meg dumálsz vele és bejössz neki, azt úgyis látni lehet, lehetőleg csak úgy lazán, mondjuk a faktról, ennyi az egész :)


17/F

2013. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor próbálkozok :)
2013. febr. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!