Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok vmilyen tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok vmilyen tanácsot adni, hogy milyen indokkal kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki 2 évvel időseb nálam és nagyon tetszik neken, de nagyon félek attól, hogy csak jól leégetem magam. Én arra gondoltam, hogy facebookon kezdeményezek beszélgetést vele csak nem tudom, hogy mit írjak neki. Kérlek ne hülyeségeket írjatok, mert már annyira idegesítő, hogy sokan értelmetlen viccesnek hitt hülyeségeket írnak. Előre is köszönöm.

2013. febr. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ ismeritek-e egymást valamennyire.

De mondjuk ha fiatalabb vagy, az nem valami nyerő dolog...

2013. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valld be hogy tetszik neked! :)
2013. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De arra tudnátok tippet adni, hogy milyen indokkal kezdeményezzek beszélgetést vagy mit írjak neki facebookon?
2013. febr. 27. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül írtál rá. :D Én mindig ezt csinálom XD
2013. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na mi történt azóta ? ment a dolog?:)

Azér pár tanács:Pl:Irsz neki valamit mintha másnak irnál , és utána azt mondod ,hogy jajj bocsi véletlen volt és aztán ebből kezdemányezel beszélgetést.

Vagy:

Irkálsz neki minden hülyesége , lemondod stb.

Másnap bocsánatot kérsz tőle és azt mondod ,hogy elfelejtetél kijelentkezni és a tesod szórakozott..

Vagy:

Csak nyugodtan ráirsz igy /itt a példa/ :

Te:Szia.

Lany : szia.

Te : mizujs ? tudod ki vagyok? /ha tudja a lány akkor innentől kezdeményezhetsz beszélgetést , ha nem tudja akkor elmondod , vagy esetleg el is hivhatod valahova ,hogy megtudja..


stb..Rengeteg chat-es csajozás van.Nekm multkor a hver mondod pár tanácsot , ezek voltak.Pár szavat irok ,hogy erről beszélget a csajal :

Barátok közt,foci .. többire nem emlékszek :D akkivel a focirol beszélt annak megfigyelte előtte az adatlapját és tudta ,hogy Reál imádóó a csaj.


Persze ezek chaten egy kis köritésel mind jobban hangzanak :D .


Ja és még egy hasznos : Adj egy becenevet a csajnak..engem egyszer leakkart rázni egy csaj chaten..először beszéltem vele..látam ,hogy jo csaj ezért jelöltem be.Már leirta ,hogy szijaa meg minden.Erre én :szia te nokedlifejű :D bevált uténa még 2orát irogatam a csajal :D


+ még egy jo tanács : Mindig figyelned kell ,hogy csajt érdekli-e az a téma és nem-e untatsa.Jó előre jelzés ha késöbb majd a csaj is rád ir néha-néha igy tudod ,hogy érdekli a dumád..:)


Remélem elovasod ezt amit irtam mert vagy 10perc volt mire leirtam :D


SOK SZERENCSÉT! ;)

2013. márc. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!