Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csinálja az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálja az ember, hogy mindig tudjon miről beszélni? Hogyan legyek jó társaság? Néha kifogyok a mondanivalóból, sajnos mostanában nem is néha, és nem tudom hogyan kell ezt kezelni.

Figyelt kérdés
Miről szoktatok beszélgetni például egy idegen társaságban? Mi a téma? Ha új emberekkel találkozol,akikkel eddig még nem,hogyan keltesz jó benyomást? Egy fiú oldalán,mint új barátnő,hogyan kelthetnénk kellemes érzetet az emberekben? Az ő társaságában,félek,hogy nemfogok tudni mit mondani,és majd rosszat gondolnak rólam..Az a probléma velem,hogy új emberekkel,vagy olyanokkal,akikkel nem érzem a nagy harmóniát(bármilyen emberi kapcsolatról legyen is szó) egyszerűen a bájcsevegésen kívül nem tudok mit mondani..
2013. febr. 27. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokoldalúság abszolút tudj minden témában otthon lenni :D ez az egyik legfontosabb és tanulható

a másik az annyira nem ez a kommunikatív készség :D ez azt foglalja magába, hogy mindenkiről tudod mivel/hogyan lehet az érdeklődését elnyerni valakinek

a harmadik h ne lőj le minden témát azonnal legyen b és c terv

2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szilvia07 ***** válasza:

Először is. Ne érdekeljen más véleménye! A saját véleményed számítson! Mondjuk én még nem voltam olyan társaságban, ahol a téma ne adta volna magát. Ahhoz pedig, hogy hozzá tudj mindenhez szólni, szerintem elengedhetetlen a műveltség, amit ugye - nem sértésnek szánom! - az internet előtt ülve nem lehet összeszedni! Olvasni kell sokat, tájékozódni, figyelni a másikra.

És ne legyél felszínes. Ha többet szeretnél a bájcsevegésnél, akkor hatolj egy kicsit mélyebbre. Figyelj arra az emberre, akivel éppen vagy. De ne csak annyira, hogy felfogd, ott ül veled szemben, őt figyeld! A mozdulatait, a gesztusait. Ha igazán "jelen" vagy, még a szívdobogását is hallod, s akkor tudni fogod, mit mondj. Hidd el!

2013. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!