Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vagyok 14,és Ő is. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok 14,és Ő is. Egy suliba járunk. 3 éve tetszik nekem. Imádtuk egymás társaságát, mindig mosolyogtunk egymásra, stb. De eljött az újabb tanév, azóta nem beszélünk (2,5 év). Érezhet még valamit?

Figyelt kérdés
Minden nap nézzük egymást min. 2X .Ha rámosolyog visszamosolyog.Érezhet még irántam valamit?Hogyan szólíthatnám meg?
2008. jún. 7. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen régóta tetszetek egymásnak, akkor csak hajrá! Olyankor menj oda hozzá, ha egyedül vagy! Nem írtad, hogy fiú vagy-e vagy lány. De például kérdezd meg tőle, hogy mennyi az idő stb... ezek ilyen átlátszó kis trükkök. Utána valahogy (ha mindketten bennevagytok) el fog indulni a besezélgetés. Sok sikert! :) ;)
2008. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő fiú.Remélem,lesz több is a dologból,mert már szegény többször is próbálkozott de én annyira tapló voltam :/
2008. jún. 7. 20:41
 3/4 anonim válasza:
100%

Hát ha te voltál vele gonosz, akkor mindenképpen neked kell most az első lépést megtenni. És ezt csak úgy tudod megoldani, ha odamész hozzá, és elkezdtek beszélgetni.

Drukkolok!! :o)

2008. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érezhet. Ha tetszetek egymásnak, nincs veszve semmi.
2008. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!