Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap a buszból láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a buszból láttam egy álomnőt a buszmegállóban. Mire egymásra mosolyogtunk, a busz elindult. Mennyi az esélye annak, hogy holnap ugyanott megtalálom? Ha ott lesz, leszállok és beszélek vele. Mit mondhatnék?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Esély van rá. Hogy mennyi? 50% vagy ott lesz vagy nem :)

Amúgy meg sztem aranyos dolog lenne, ha esetleg nem találkozol vele, hogy hagyj neki üzenetet a buszmegben.

pl. keresem azt a lányt, aki ekkor és ekkor volt itt és így meg így néz ki... - vagy vlmi hasonló :)

Sok sikert! :)

2008. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha üzenetet hagynék tuti lesz pár vicces kedvű aki "válaszol", vagy email-címemre irkál marhaságokat(ha megadom). Ez a megálló egy eléggé forgalmas helyen van.... :)
2008. jún. 12. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg ismerőseidet hogy nem ismerik-e a lányt, vagy nem találkoztak-e már vele a buszmegállóban.
2008. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy 150ezres nagyvárosban nem biztos, hogy ismerik a lányt, bocs ezt elfelejtettem mondani. (A másik gáz az, hogy az nem csak helyi járati, hanem helyközi buszmegálló is.)
2008. jún. 12. 18:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem mar Pesten a Blahan volt a 7es megallojaban. Ott siman felberelhetnel egy csovest hogy figyelje az mosolygos alomnoket, mert nincs sok.
2008. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nincs esélyed.Hiszen ha meg is látnád újra, már azon aggódsz, hogy mit mondhatnál neki.Nem mondanál neki semmit, leszállnál, toporognál,hazamennél , önkielégítenél és rájönnél, hogy lúzer vagy.
2008. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér nem? Ha akkora mákod lesz, hogy még egyszer ugyanott ugyanakkor ott lesz, szállj le szólítsd meg!

" amióta tegnap megláttalak, nem tudlak kiverni a fejemből"-vagy valami hasonló, de ha kölcsönös a szimpátia, csak tudtok vmiről beszélni.

Ha nincs ott felejtsd el, legközelebb gyorsabb legyél!


Csak ne éld bele nagyon magad, mert hasonló helyzetben én azóta se láttam egy lányt.Meg is bántam ezerszer, h azonnal nem szólítottam meg.

2008. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is voltam ilyen helyzetben csak a fiú nem mert odajönni hozzám:SÉn meg azt hittem h akkor nem érdeklem, de mindig lesett a buszon.Szentem ha látod menj oda hozzá.Sok sikert.
2008. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát ha mob, biztos ott fog respawnolni
2008. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lett vmi a dologból?
2008. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!