Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak barátnak akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátnak akar?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy buliban ismerkedtem meg, ahol táncoltunk egymással, párszor összeölelkeztünk, de igazából csak ennyi történt. Aztán másnap bejelölt facebook-on, és rögtön rám is írt valami ürüggyel. Aztán nem sokkal később megkérdezte, hogy van-e barátnőm. Azóta pedig ahogy fent vagyok szinte azonnal ír, és már olyanokat is írt, hogy hiányozni fogok neki, meg hogy szeret, és olyanokat is hallottam, hogy napközben is sokszor beszél rólam. Meg is beszéltünk egy találkát, ami nem pont olyan volt, mint szerettem volna, mert előkerült egy közös ismerős, aki "becsatlakozott" 3-nak, de úgy tűnt, hogy nincs a csaj ellenére. Viszont valahogyan szóbekerült, hogy 10/9-es fiúnak tart, ennek ellenére én lettem a legjobb barátnője csak fiúban. Most akkor tényleg így van, ahogy mondja? Csak mert igencsak félreérthetően viselkedett akkor. F/17
2013. febr. 28. 19:28
 1/1 anonim válasza:

Azok alapján amiket elmondtál szerintem kizárt hogy csak "barátnőként" tekintene rád.

Sokszor hallottam már én is hogy egy lány az esélyes fiúra azt mondja hogy barátnő, csak hogy ezzel is érzékeltesse hogy fontos neki.

Szerintem most még törekedj arra hogy minél közelebb kerüljetek, aztán akár kezdeményezhetsz is nála

2013. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!