Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem úgy, én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, én gondolom úgy, hogy a mai fiúk sokkal érzelmesebb, jószívűbbek, több kedvesség van bennük, mint a mai fiatal lányokban?

Figyelt kérdés
Valahogy azt látom, hogy a lányok még egymást is szétszedik pszichológiai csapásokkal bántják egymást és a fiúkkal is úgy bánnak sokszor, mint a kutyákkal. Kivéve persze a helyes-magas fiúkkal, mert előttük megjátsszák a szent, jó kislányt. Ha bepróbálkozik náluk egy nekik nem tetsző rendes fiú, akkor képesek a földig alázni szavakkal, hogy még véletlen se legyen elég önbizalma a szerencsétlennek. Aztán ott van az is, hogy a mai csajok szinte kivétel nélkül cigiznek, piálnak, buliznak rendszersen. Csúnyábban beszélnek mint sok fiú. Valahogy már úgy kiábrándulok ezeket látva, hogy nincs is kedvem próbálkozni és ismerkendi lányokkal. Sajnos a fiúkhoz nem tudok vonzódni, de mégis több rendes fiút ismerek, mint lányt és szinte minden lány, aki kedves egy fiúval csak azért kedves vele, mert a srác piszik jóképű és magas, de például egy csúnya, alacsony fiúval sosem tudnának kedvsek lenni és vonzódni sem természetesen hozzá, legyen akármilyen rendes a srác. Azt látom, hogy a csajok felszínesek és aszerint bánnak egy fiúval, ahogyna az kinéz külsőre és ez is eléggé kiábrándít a csajokból, mert nem tagadom, hogy nem vagyok tökéy külsőre, de vannak tőlem rondábbak is szerintem. De mondjuk már ez sem izgat, hogy nem jövök be a lányoknak, mivel a jellemükkel egész egyszerűen belőlem már csak taszítást váltanak ki meg lenézést. Nem tartom sokra a mai csajokat, aki mégis kivételesen vonzó külsőre és jellemre is az megmár úgyis foglalt, szóval veszett ügy manapság olyyan lányt taálni, aki külsőre és személyiségre is egyaránt megfelelne, én ezért is maradok ikább egyedül.
2013. febr. 28. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
itt biztosan találsz szimpatizánsokat. Kérdés, mit érsz el vele?
2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet nemenként általánosítani. E szerint kétféle ember létezik a világon, férfi és nő. Környezetfüggő, én inkább azt látom, hogy a mai lányok sokkal szabadabbak, sokat adnak a külsőségre, a fiúk pedig nem érzelmesebbek,hanem egész egyszerűen lányosabbak lettek.
2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy álompasi, akkor miért a különlegesen szép lányoknál próbálkozol? Ha az átlagos, normális csajoknál próbálkoznál nem lennél ilyen depresszív.
2013. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így van, minden nő ribizli! Ki kér egy puncit?
2013. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kösz syn, ez odabasz
2013. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé minősít benneteket, hogy egy véleményt lepontoztok. Pont attól vélemény, mert nem általános igazság.
2013. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

amit leírtál van benne igazság, de nem lehet általánosítani

mind a két oldalon van ilyen is olyan is

egy biztos sok lány olyan, bár én ismerek tök normálisokat is, olyat is aki mindig leissza magát és minden alkalommal más sráccal van N

2013. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen,csak Te érzed így.Amiket írtál,azok megint csak nagyon durva általánosítások.Amíg nem látod be,hogy vannak a Neked való,érzelmes lányok,és a nem Neked való,beképzelt lányok,Neked pedig a magad kategóriájában kell keresgélned,addig nincs miről beszélni.
2013. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk-lányok egykutya mind. Egyébként az furcsa, hogy neked nem kell csúnyább lány, de azt elvárnád, hogy a lányoknak kelljen egy csúnya fiú és vonzódjon is hozzá...
2013. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De nem vagyok csúnya, csak nem vagyok tökéletes, inkább átlagos. Én nekem sem kell, hogy külsőre tökéletes legyen egy lány, nem a külső a legfontosabb, hanem a személyiség. Nekem csak annyi van, hogy sajnos nem tudok vonzódni a túlsúlyos lányokhoz, de ezt leszámítva mindenféle lánnyal szívesen járnék, ha jellemre megfelelne. De mondom, felőlem hiába szép egy lány, a jellemük miatt nem tudok hozzájuk vonzódni. Míg más fiú nyáladzik a szép, de buta plázaribikre, addig belőlem csak utálatos és lenézést váltanak ki. Nem vágyok ezekre a kis senkikre.
2013. febr. 28. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!