Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy lánynak facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy lánynak facebookon ha nincs fent?

Figyelt kérdés
Jó estét, már tettem fel egy kérdést, miben arra voltam kíváncsi, miképpen tudnék megismerkedni egy két évvel fiatalabb, ismeretlen lánnyal. Ott azt tanácsolták írják neki facebookon, mert ,,szépen írok ami intelligenciát sugall". Nos, mivel igen ritkán online mit írjak neki ha offline? És egyébként ez így nem furcsa? Úgy értem nap mint nap látjuk egymást iskolában, tehát személyesen is lenne lehetőségem megoldani. Na de ha nem a könnyebb utat választom mit mondjak neki, gondolom olyan ritka alkalmak egyikére van szükségem, mikor egyedül találom és nem a barátnőivel tereferél. Előre is köszönöm! 13/F

2013. febr. 28. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, tényleg intelligensnek tűnsz, ritka az ilyen korrekt megfogalmazás errefelé, mint a fehér holló. Szerintem, ha naponta látod, lehet, hogy jobb, ha személyesen beszélsz vele. Ez esetben én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg félrehívod, hogy van-e egy perce, és udvariasan elmondod, hogy kedveled, és szeretnéd jobban megismerni. (Esetleg nem lenne-e kedve eljönni x-helyre - kitalálsz valami helyet.) Hosszabb út ha először fb-n ismerős, valami jó kifogás, miért jelölted be, aztán köszönhetsz neki a suliban... etc., etc.:) Persze ezek nem kipróbált 100-ig működő módszerek, szóval ha valami nem tetszik, akkor nyugodtan hagyd ki!:D
2013. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is ilyen voltam,talán még most is.Egy még idegen lányhoz/fiúhoz nem voltam képes oda menni.


Szerintem egyszerűen írd le neki,hogy szoktad látni az iskolában,és szeretnél vele megismerkedni.Bár előbb-utobb úgyis oda kell menned hozzá,főleg ha nem tudja ki vagy :)

2013. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már ismerősöm facebookon, eddig ennyit beszéltünk:

-Szia, boldog névnapot! :)

-köszönöm szépen :)

2013. febr. 28. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
írj neki, hogy nincs e kedve valamelyik szünetbe beszélgetni, és ha lenne kedve akkor menjen oda hozzád, mert te nem akarod zavarni amikor a barátnőivel van :)
2013. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy:"Te nemillatos nemszűz,hogymersz nemfentlenni,előnefordujjonmégeccer!Azzé mondom! "Na ezt vázold.
2013. márc. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm. #5 Ő, oké.
2013. márc. 4. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szót sem hallottam még 13 évestől hogy tereferél,és tényleg korrekt megfogalmazás.Hát ami a lényegi rész,hogy jó volna suliban is odamenned hozzá,viccelődni,közös témát keresni és beszélgetni,stb. :)
2013. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!