Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen sok üres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok üres fejű, felszínes csaj manapság, hát sehol egy lány sem, akibe bele tudnék szeretni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Előbb nézz JÓL körül, keresgélj és utána vagdalózz, hogy mennyi de mennyi az üresfejű nő.
2013. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vagy lejjebb adod, vagy addig próbálkozzol amig egy olyan lányra találsz, aki felszines üresfejű, és te tetszel neki.:D
2013. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én is nehezen találok magamnak párt. De nem azért mert sok az üresfejű pasi. Egyszerűen nem találtam még meg azt az illetőt aki tetszene. Amúgy mennyi idős vagy kérdező?


28/N

2013. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ÉN is keresek még,tőlem valamiért tartanak a lányok,pedig nem értem:edzek,erős,egészséges,izmos vagyok,igényes,ápolt,karrierista,tudok dumálni is,mindenhez hozzá tudok szólni,karrierem is ível felfele,céltudatos vagyok,jól öltözött is,humoros,nem egyszerű pasi,aki elvan,mindig pörgök meg ténykedek.

Ahogy látom én lehetnék az álompasi(nem nagyképűségből mondom),még sincs csajom,ne erre mondjatok valamit lányok könyörgöm.


25Ffi

2013. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

5-ös sok oka lehet

- elérhetetlennek tűnsz

- nagyképű vagy (nem tudom igaz-e nem ismerlek)

- a pörgős életmód se jön be mindenkinek

- megbízhatatlannak tartanak

de ezt olyantól kellene megkérdezned aki ismer és kíméletesen de az igazat mondja

2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hmm Ice Queen,mondasz egy két érdekes dolgot.

Elérhetetlennek tűnök,hmm ezt hogyan veszítek észre?És azt hogy nagyképű,meg pörgős,és hogy megbízhtatlan?Tényleg miből szűritek le ezeket?

Mert én ahogy látom,mintha tartanának tőlem a nők,félnek kajakra ezt látom.Nagyon furi,találkoztam egy lánnyal például nagyon szimpi,már a beszélgetés végén arról mesélt,hogy szexnél úgy vigyázzak,hogy ő nem szed gyógyszert :D,ez volt múlt héten vasárnap

Aztán ma is hívtam valamerre,de mondta nem ér rá,meg be van táblázva és mosolygós arc.

Gondolod valamiért nem akar látni már de akkor miért nem őszinte velem?

Vagy egyszavas válaszok nem értem egyszerűen.

2013. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

Engem pl. az ijeszt el, ha egy férfi ki van gyúrva. Nem tudom mért, de soha nem tudnék elképzelni ilyesvalakit magam mellett.


Az is lehet, hogy azt sugárzod a külvilág felé, hogy nagy nőfaló vagy, aki bármikor bárkit megkaphat, és ettől sokan menekülnek. És itt jön az, hogy bizony nem az 'alfahím' kell minden nőnek, mint ahogyan azt a szerencsétlenebbek beállítják.

2013. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

#5 Csak kivancsisagbol kerdem, nem itelkezek, mert latom arra farasztoan reagalsz:D. Szoktal figyelni arra is, hogy egy kapcsolat nem csak rolad szol, hanem ket emberrol? Nem kell idevalaszolj, csak magadban tedd fel a kerdest:). Ruhellem amikor ilyen onmagat "Alompasi"nak titulalo felszines, karrierista f@sz azt hiszi, hogy elkene ajulnom tole. Normalis, ha belatjuk, hogy a szepseg a kulonlegessegben van, gondolj bele, ha valaki azokert a tulajdonsagokert jonne ossze veled, amiket leirtal, pl. az izmossagod meg apoltsagod miatt kellene behodoljon neked, akkor ilyen elven rajtad kivul 174839 pasival is megtehetne. Mas az amikor igazan kozelrol megismersz valakit, aki ha tokeletlen is, de jo hozzad es olyan melyen megismered, hogy ugy erzed, soha nem fogsz megismerni hozzafoghatot.

Vagy talan csak nem vagy eleg tokeletes, es ezutan is hajtsd magad, megjobban:)) ugyanmar.. Felolem lehet valaki szinaranybol, es tokeletes, ha latom...vagy erzem, erezteti, hogy magat csodalja, olyannyira, hogy ezzel elterelodik a figyelme rolam... es ez nem azt jelenti, hogy azt varnam, hogy nyalazzon, es cukormazzal fesse be a falam, de nagyon faraszto, amikor valaki felorakat regel nekem magarol, es kozben nem nezi, hogy esetleg erdekel-e engem a temaja, szoval nem eleg ha valaki tud dumalni, tudjon figyelni is a masikra..

2013. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
bocs az ekezethianyert:|
2013. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Boram válasza:

Hát régebben nagyobb darab voltam és most nem edzek és komolyan több nő barátságosabb :). Félnek a nagydaraboktól, persze az üresfejű nőnek biztos ez jön be mivel "nagy Góliát odacsap majd" és elintézi a dolgokat, és nincs szükség női fortélyra. A túl igényes fiukat, meg lányokat kerülik mer sokszor látom hogy egy idő után ez az "igényesség" átmegy önimádatba és mások lekezelésébe.

Komolyan nagyon nehéz az hogy magas önnön elvárásokkal tökéletesítsd magad "igényes, sportos, humoros" és ha valaki nem követi ezen igényeidet vele szemben nyílt, alázatos és elfogadó maradj.


Gyakran ezen buzgó igyekezet munkájának másoknak való mondogatása elismerés helyett ellenszenvet vált ki.

Ez olyan mint amikor anyukához odaszalad a kisfiú dicsekszik és elismerő simogatást vár, ez olyan 10 éves korig ok, utána ciki.

2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!