Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem volt igazi csókom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt igazi csókom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok...

az ciki ha 16 éves vagyok és még nem volt olyan rendes csókom..szájra volt már de olyan nyelves meg rendes még nem ..az baj hogyha olyan fiunak tartogatom aki megérdemli???????


2008. jún. 7. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az a legjobb ha annak tartogatod akit szeretsz és megérdemli...és nem ciki:)
2008. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki!

Én 19 voltam, mert előtte nem igazán kívántam. Sőt, a barátom majdnem 30 volt, amikor először csókolózott. Ő picit:) későn kezdte, de én ezt sem tartom cikinek.

2008. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 voltam az első csóknál. És persze én is baromi cikinek éreztem. De kiderült, hogy ösztönösen tehetséges vagyok benne :)
2008. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszyke most már megnyugottam hogy nem csak én gondolom igy :P:)köszy:D
2008. jún. 8. 07:45
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem is nemrég csattan el az első igazi csók :) és 17 vagyok szóval nem ciki :)
2008. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 24 voltam az elsőnél és a párom azt mondta, h jobban csinálom, mint ő (ő 29). Nagyon jól esett ezt hallani, mert komolyan is gondolta :-P

És az éppen jó, hogy annak tartogatod, aki megérdemli. Én sose fogom elfelejteni az elsőt, mert én is annak tartogattam, aki megérdemelte :-) Sok sikert, hogy te is megtaláld!

2008. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szia

Én 23 vagyok és én sem csókolóztam még. (de úgy néz ki, hogy hamarosan fogok:) parázok is miatta. Szerintem sem ciki amúgy. Akkor kell, amikor te is akarod, illetve, ha megtalálod azt, akivel szeretnéd.

2008. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen csókolóztam először, egy olyan fiúval, akit aznap este ismertem meg, kicsit ittam, meg úgy voltam vele, hogy én is csókolzzak már, ne csak mások..

A pasival utánna megpróbáltuk, de olyan szinten nem ment, hogy 2 hét után vége lett.


Utánna csókolóztam ezzel-azzal, volt, aki jobb volt, volt ki kevésbé, de egy BIZTOS: eddig azzal volt a legjobb, akibe nagyon szerelmes lettem, vele akartam elveszíteni a szüzességem, de a távolság miatt nem működött a dolog.


Mindegy nem ez a lényeg, hanem, hogy most 21 évesen azt gondolom, hogy az első nem volt valami nagy cucc, mert abszolut érzelemmentes volt, és nem is maradandó élmény :S

Azzal viszont maradandó az első, akit szeretsz, nekem így az első csók nem volt olyan rózsaszín ködös, életem végéig emlegetős csók.. Mert a csókokat amiket azóta is emlegetek, szerelemből csattantak el.

2008. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kedves előttem szóló! én is u.így jártam, de sztem sokkal jobb, h így történt, mert a buliban a pasinak nem kellett színt vallanom, h te vagy nekem ám az első, s gyakorlat teszi a mestert :) Jó tudom, sokaknak nem ez a véleménye, de 19 évesen már nagyon cikinek éreztem, h én még soha:) S most már alakulóban van egy másik sráccal, és nem kell azon paráznom, h jaj majd hogy kell, mert tudom, h ennél már csak jobb lehet:XD :))
2008. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok és már smároltam...nekem nincsenek vmi jo emlékeim az elsöröl...olyan hirtelen történt h pár másodpercig nem is tudtam h mit csinálok...eggyáltalán nem ciki.
2008. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!