Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vágyom egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy igazi társra, de vajon mit tegyek, hogy megtaláljam? 27F

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy sohasem volt szerencsém a lányokkal/nőkkel. Nem vagyok egy adoniszi alkat, és kicsit zárkózottabb is vagyok.

Az elmúlt 10 évben valamennyi romantikus próbálkozásom többé-kevésbé csúfos kudarcba torkollott. Így aztán, hogy bizonyos tapasztalataim mégiscsak meglegyenek a szebbik nemmel, olyan hölgyekhez fordultam, akikkel egyértelmű volt, hogy én mit adok nekik, és tőlük mit kapok én.

Mindazonáltal az igény arra, hogy találjak egy lányt, aki lelki társam (is) lehetne, nem múlt el bennem, noha néha szerettem volna, hogy megszűnjön ez az igény. De nem szűnt meg. Sőt talán erősebb is mint korábban. Visszagondolva, azt hiszem, még 1995 táján vizionálhattam először egy sötéthajú lányról, akivel hasonló lehet a világnézetünk, és afféle lelki társak lehetnénk. A későbbi évek során ezt a "víziót" kiegészítette az, hogy szexuálisan is egymásra vagyunk hangolva.

Realisztikusabb énem azt mondatja velem, hogy ez a lány csak a képzeletemben létezik, a naiv-romantikusabb oldalam viszont szeretné azt hinni, hogy ez a sötéthajú lány igenis létezik, és egy napon, ami talán már nincs is oly messze, találkozni fogunk.

De vajon hol/hogyan találhatná meg őt egy magamfajta srác?


2011. szept. 6. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy én vagyok az a sötét hajú lány, de 95 táján csak 4 éves voltam :|.
2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nade azóta eltelt 16 év! :D
2011. szept. 6. 22:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, mint te. :/


21/F

2011. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már társkeresőkön?Legyél nyitottabb,ne zárkózz el a világ elől,különben soha nem lesz senkid.
2011. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, társkeresőkön is próbálkoztam,

egyetlen darab válaszlevelet sem kaptam :D

2011. szept. 6. 22:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami új stílust, kötelezd el magad pl a metalosoknál (ha így lesz üdv a klubban) és járj koncertekre és csajozz!
2011. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, némi stílusváltásra gondoltam már, de ha a metalos területen nyomulnék, az igen radikális stílusváltás volna :D :D
2011. szept. 6. 22:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj...egyetlen válaszlevelet sem kaptál? o.O

Nem küldenél privátba képet?Lehet,hogy csak egy kis igazítás kéne nem?

2011. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy példa volt. Neten való ismerkedést nem ajánlom, de ha neked az jó, akkor csináld. Olyan stílust válassz ami hozzád illik, a belső énedet tükrözi. Meg persze mindig járj egyenes háttal, húzd hátra a vállaid, és fel a fejet! Légy magabiztos, higgy magadban és mások is hinni fognak benned. :)
2011. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocs, priviben sem küldök képet :)

Ami a stílusomat illeti, nem kicsit tükrözi a belső egyéniségemet. Megjelenésem jobbára ing/öltöny, mindig fekete farmernadrág; anélkül, hogy mondjuk valamilyen munka megkövetelné az ilyesfajta megjelensét. De valahogy mindig is vonzott a kimértség és/vagy az elegancia...

2011. szept. 6. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!