Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első találkozón játszotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első találkozón játszotta az agyát, a többin meg normális volt. Miért?

Figyelt kérdés

Az első nem is volt randi, csak véletlenül összefutottunk a metrón. Olyan idióta volt a srác: előadta hogy neki mennyi nője volt, meg hogy nem akar komoly kapcsolatot, próbált laza lenni stb. Mondom ez egy tuskó. Aztán egy munka miatt újra találkoztunk, de akkor meg nagyon normális volt, mintha más ember lett volna. És elkezdtem megkedvelni, majd jött mégegy randi, és még mindig normális. Sőt, egyre jobban kedvelem. Ilyen udvarlós kis kedves lett.


De mi ez a változás?


2013. márc. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet ideges volt első találkozáskor, vagy sietett valahova.


amúgy ez mennyire véletlen hogy találkoztatok munka kapcsán? város ugyanaz? meg ilyenek? (igaz mondjuk nincsenek véletlenek, mert minden okkal történik)

2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
örülj neki, fontos vagy
2013. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Először a metrón véletlen volt igen, de utána a munka miatt már nem az volt. Először én írtam neki hogy legyen szíves segíteni valamiben (amit egyébként emailben is meg lehetett volna oldani) de azt írta vissza hogy ha van kedvem beülhetnénk valahova. És nagyon normális volt, nagyon jót beszélgettünk. Majd találkoztunk azóta mégegyszer, és a legutóbbi óta már mintha éreznék is iránta valamit. Valami fellángolás szerűt.


Meg sokat emailezünk pl és nagyon normális. Udvarlós lett, meg úriemberkedik stb. Mintha nem is az lett volna akivel először találkoztam.

2013. márc. 1. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem a 2. és a 3. randin az ikertestvérével randiztál ;)
2013. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint hogy először nem voltam az, majd fontossá váltam, és ezért viselkedik normálisabban?
2013. márc. 1. 23:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Neeeem nincs neki ikertesója :))

De lehet csak játszotta először az agyát. Mert már huzamosabb ideje normális.

2013. márc. 1. 23:13
 7/8 anonim válasza:
Izgult, mert tetszel neki...
2013. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, hát májerkedett neked egy kicsit, hogy lásd milyen nagyfiú is ő, az elérhetetlen Don Juan, aki szabad, mint a madár és minden nőt az ujja köré csavar. :D És miután már egy leheletnyi érdeklődést is mutattál iránta (elvégre TE kerested) úgy gondolta, már nincs szükség a "falu bikája" jelmezre és lehet önmaga.
2013. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!