Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nekem sosem lehet barátnőm, miért nem látom már értelmét sem így az életemnek, miért nem tudok boldog lenni barátnő nélkül? Van más is így ezzel,

Figyelt kérdés
Sajnos alacsony-vékony fiú vagyok, nem egy vonzó látvány elismerem, de azért én is szeretnék boldog lenni, bár tudom, hogy egy lány sem tud hozzám vonzódni. Aztán rossz látni a szerelmes párokat is, érthető, ha engem nem tud egy lány sem szeretni a külsőm miatt, mégsem tudok belenyugodni, folyton reménykedem a csodában, hogy találok egy lány, aki elfogad úgy, ahgoy vagyok, de persze csak telnek az élvek és a csoda sosem következik be.
2013. márc. 2. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy egy lány sem tud hozzám vonzódni? Képzeld, nagyon is vannak lányok, akiknek az alacsony-vékony a zsánerük! Gondolj bele, mennyivel rosszabb lenne, ha mondjuk alacsony-kövér lennél.

Ez a negatív gondolkodás, negatívan hat a kisugárzásodra. Abba kéne hagynod. Nagyon kicsi az önbecsülésed, de hidd el, igenis, vannak lányok, akiket érdekelhetsz!

Fel a fejjel!

2013. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akárhányszor is próbálkozom, mindig visszautasítanak a lányok, nem kellek én senkinek sem!
2013. márc. 2. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyet! Rossz lányoknál próbálkozol. Kicsit vedd lejjebb az igényeidet vagy keress egy normális lányt. De ezek is legalább tapasztalatok.
2013. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja jöjjek össze olyan lánnyal, akihez nem tudok vonzódni?!

JÓ, akkor inkább prostizok.

2013. márc. 2. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam. De oké, én csak megpróbáltam segíteni. Szívesen egyébként.
2013. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csóklllak édes, kösz a segítséget! Meg ne sértődj, drága!:)
2013. márc. 2. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felül tudnál emelkedni a farkadon, akkor tudnád, hogy nem ettől függ az, hogy sikeres életed legyen, hanem attól, hogy te mit tartasz igazán fontos célnak és azt elérd. Az, hogy a média mit nyom beléd, hagyd figyelmen kívül.
2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!