Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te mit csinálsz/nál/tál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálsz/nál/tál egy discoban ha egy casjjal táncolnál vagy táncoltál, és a csaj hirtelen odahúzna magához egy másik fiút és smárolna vele?

Figyelt kérdés

Lesz*rnád?Nem érdemes ilyennel foglalkozni,kell keresni egy másik csajt?

Most volt először hogy iylen volt velem,ez volt a második bulizásom,és kicsit szarul esett..valami kis kedvnövelő vagy hasonló tanácsot mondhatnátok..nem mintha szar kedvem lenne ezmiatt..de jólesne.:D

Köszi.:)



2013. febr. 18. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ott hagynám. a másik srác után nem lenne hozzá kedvem
2013. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pörgőrúgás :D
2013. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xDD
2013. febr. 18. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Megertenem a finom celzast es odebb kullognek. Utana azzal nyugtaznam sertett egomat, hogy biztosan a baratja volt es csak tancolni akart a csaj...
2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy sráccal táncoltam egy buliba a múltkor,előtte 2hétig dumálgattunk,elég helyes,de annyira nem fogott meg. 15x próbált lesmárolni 2óra tánc után,de nem engedtem neki. Elmentem wcre mire visszamentem egy másik lánnyal smárolt... azóta nem állok szóba vele,később odaakart jönni táncolni,de rá se néztem. Rohadjon meg az ilyen :)!
2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira nem érdekelt,akkor mit vártál?
2013. febr. 18. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, valószínűleg a barátja volt a csajnak, de kit érdekel? Next! :D
2013. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!