Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem igazán jövök be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem igazán jövök be a lányoknak, de főleg a kormbeli 18-23 év körülieknek, mert kisfiús testi adottságaim vannak, amin változtatni sem igazán tudok? Tényleg fontosabb lenne a magasság és testtömeg, mint az arc?

Figyelt kérdés
Mert engem csak ilyen tini kisálnyok szoktam komálni, meg nyomulni facebookon is, aztán rájöttem, hogy ezek a lányok általában olyan picik, mint én és vékonyak, mint én. Meg aranyosnak tartanak, cukinak. De valahogy azt veszem észre, hogy ez a mánia terjedt el a legtöbb lánynál,hogy a fiúja legyen magas és nagy tömegű, testes. Szóval a vassággyal 60kilós magamfajta, alacsony,aranyos fiúk eléggé nagy hátrányban vannak a csajozásban. Én már nőni nem tudok és nem is akarok egy kigyúrt törpe sem lenni, ha így nem fogadnak el a csajok, akkor kénytelen leszek fiatal tini kislányokkal összejönni, mert bár ott se soknak, de azért vannak, akiknek így is bejövök.
2013. márc. 3. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyet árulj el nekem, akár privátban is! Hogy nem unod még, hogy folyton ugyanazt kérdezed?
2013. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aha, szóval nem akarsz izmos lenni, mert esetleg jobban néznél ki és több esélyed lenne. Végülis teljesen logikus.
2013. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb a kiállás, mint az arc - személy szerint.
2013. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki fog szerinted gyerekkel kikezdeni?
2013. márc. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De már nem vagyok gyerek, huszonéves vagyok. Mondjuk vicces volt amikor egy kiállításoan automatikusan gyerekjegy árát kérték tőlem. Meg az is érdekes volt, amikor egy csajjal azon vitáztunk, hogy nem hitte el, hogy én annyi vagyok amennyi, azt akarta nekem bemesélni, hogy 15-nél több nem lehetek. :D
2013. márc. 3. 01:02
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg nem unod még az önsajnálatot????

Én 26 éves vagyok, 163 centi 60 kiló és mégis van olyan nő aki észrevesz, és képzeld idősebb is, meg magasabb is!!!

Aki meg tojik a fejedre, az sohasem fog pasi számba venni, ezt a békát vagy lenyeled és továbblépsz, vagy továbbra is sajnálod magadat.

2013. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt, amíg ezt a 200 kérdést kiírtad, már kereshettél volna egy jó edzőtermet.
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!