Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy ne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne így tekintsen rám anélkül, h én bevallanám neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel már 2 éve ismerjük egymást,de csak olyan fél éve kezdtünk el beszélgetni.Összesen 8-szor találkoztunk,de csak haveri szinten.Ez így mind jó,csak én többet akarok tőle barátságnál,viszont nem merem neki elmondani,mert már koppantam így párszor.Szeretném,ha ő kezdeményezne ezen a szinten,de nem tudom,h hogyan vehetném rá anélkül,h bármilyen módon eláruljam magamat.Nem egy önbizalom hiányos srác,de néha eléggé be tud szarni.Van esély rá,h ő is akar tőlem valamit,hisz még anno ő írt rám,és a barátnőimnek is szokta mondogatni,h milyen szép vagyok,aranyos jóarc stb..

Szóval adnátok tippeket,h hogyan vegyem rá,h kezdeményezzen?:|

15L



2013. márc. 3. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele gyakrabban!
2013. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha írnál neki egy szerelmes levelet? Egy vallomást. Én ebből már rájönnék, hogy többet akarsz. Mondjuk ha teszel szívet az "i" betű tetejére és ezt ő tudja, akkor már ebből is rájön. ;) Vagy fogd meg a kezét "véletlenül" és nézz mélyen a szemébe. 15/f
2013. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Johnny B. Goode ***** válasza:
0%

Egyél előtte banánt vagy joghurtot lassan végignyalogatva (joghurtnál a kanalat persze...) vagy valami hasonlót csinálj, ami beindítja a fantáziáját és "benyög" rá valamit, amire te pozitívan, bátorítóan válaszolhatsz.


Ha meg nem akarsz ilyesmivel bíbelődni, akkor pucsíts előtte vagy egyszerűen csak mutasd meg neki a melled és kész.

2013. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hanariko ***** válasza:

Hát kedves előző, ez azt hiszem a lehető legjobb tanács, amit egy 15 éves (írása alapján normálisnak tűnő) lánynak adhattál... na mindegy.


Kérdező: nem kell ribinek lenned és kitenned mindened előtte, az viszont jó, hogy találkozz vele többet, te is hívd el (ha eddig mondjuk csak ő tette volna) és még az a nagyon sablonos, filmszerű "véletlen összeér a kezetek" dolog is jól elsülhet.

2013. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!