Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lophatja be magát a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lophatja be magát a nők szívébe egy testesebb pasi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Barát-zóna, oda bármikor :)
2013. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Humor,Pénz.
2013. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ivilicious ***** válasza:
nekem tetszenek a testesebb pasik:)
2013. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek, ha a magasságához arányos. ;)
2013. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Humor, korrektség, őszinteség, egyenesség :)


Én sem vagyok címfotó az etióp divatlapon, de mégis pillanatok alatt belopom magamat a nők szívébe, ha

úgy alakul :)

2013. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj hogy ha humoros vagy és van egy jó szöveged (és itt nem a ,,szia cica van gazdád?"-ra gondolok) akk bármilyen lányt letudsz venni a lábáról.. a lényeg h próbáld meg vele megtalálni az összhangot és akkor már minden simán megy :)
2013. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen: ha jó humora van, sokkal rokonszenvesebb. A másik ilyen szerintem a testszag. Testesebb embernek a teste szaga is vastagabb, de hogyha ad magára és olyan dezodort használ, amitől kellemes illata van, sokkal szívesebben kerül az ember közelebb hozzá, mint egy büdös hájpacnihoz. Csak ne vigye túlzásba se azért.
2016. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!