Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek az ilyen gesztusok, ha egy pasi kihúzza nektek a széket, felsegíti a kabátotokat, stb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Ritka az ilyen már.
2013. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek bejön, de a többség szerintem ezt már túlzásnak gondolja... :/
2013. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"de a többség szerintem ezt már túlzásnak gondolja"


Mondjuk jó kérdés, miért - bezzeg azt elvárják hogy fizesd ki helyettük is a számlát...

2013. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet a lányoknak mert egyenjogúság van!
2013. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először úgy olvastam hogy "kihúzza alólatok a széket" :D
2013. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Annak ellenere, hogy egyenjogusag van, szerintem ezek kedves gesztusok.
2013. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én minden nőt előre engedek,egyszer a buszon előre engedtem egy ázsiai lányt úgy vigyorgott rám mint a vadalma :D


Szerintem igen.

2013. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Miért lenne ez túlzás?

Oké hogy egyenjogúság, meg minden, de én is szeretem, ha éreztetik velem, hogy férfi vagyok, akkor a csajok miért ne szeretnék, ha éreztetik velük, hogy nők?

2013. márc. 5. 09:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan teszi azt. És ez most tudom hülyén fog hangozni mert "hú ritka udvariasság" meg minden, de van akin látszik, hogy nagyon nem természetesen csinálja. Csak látta egy filmben vagy nem is tudom. Inkább izzad rajta, hogy minél szolgálatkészebbnek lássák. Kicsit mintha valami színelőadáson lenne ahol azt várja, hogy megtapsolják minden egyes ilyen gesztusát.

Ha csak így megy akkor jobb ha nem csinál inkább semmit az illető vagy legalább is egy kicsit visszafogja magát.


Jó példa. Amúgy is érezni, hogy feszélyezetten érzi magát a jelenlétemben. Nem mer megérinteni sem nem, hogy a kabátom felsegíteni, de erőlteti azért ezeket. Egy pár ilyentől nagyon aranyos tud lenni valaki, de mikor az egész randi másból nem áll mint hogy ilyen körökön görcsölünk az kezd fárasztó és kínos lenni.


Szóval csak módjával.

Ha igazi sármőr az illető ezek csuklóból jönnek neki stb...akkor ez ő hozzá tartozik és élvezhető nagyon is a gondoskodás. Ha csak gyakorolhatnékja van akkor nem kell túlzásba vinni és minden klisét bedobni azonnal.

2013. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Közömbös.

Kicsit kisgyereknek érezném magam ilyenkor, nekik kell felsegíteni például a kabátot, mert még nem olyan ügyesek. Alapvetően ezek azért alakultak ki, mert korábban a nők öltözéke kicsit/nagyon visszafogta őket a szabad mozgásban. Én nem ilyen ruhákat hordok, tehát simán, kényelmesen és zavar nélkül le tudok például ülni és be tudom húzni magam alá a széket.

Ha alapvetően udvarias a szándék, annak örülök.

De az udvarias gesztusoknak számomra akkor van értelmük, ha tényleg segítenek vele.

Így lesz az ilyesmi számomra totál közömbös dolog.

2013. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!