Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Konditeremben hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és jövő héttől kezdek edzeni, hogy a nyárra bikini kompatibilis legyek. Ez tehát azt jelenti, hogy most nem igazán vagyok a toppon (172cm 72kg) :(

Emellett viszont szívesen ismerkednék.

Tippek?


2013. márc. 5. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
"Megfogod a mellizmomat?" :D
2013. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:
100%
ott a legkönnyebb. kiválasztod az egyedet és megkéred,hogy mutassa meg,hogy működik az akármelyik gép.:)
2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
javaslom h tedd fel ezt a kérdést a sport témakörben is:D bár a legtöbben akik komolyan veszik az edzést nem ismerkedni járnak le.de pl ha kezdő vagy kérhetsz egy neked tetsző férfitől segítséget vagy ilyesmi:)
2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Indíthatsz lazább kérdésekkel hogy mióta csinálja, mi a kedvenc gyakorlata, ilyesmi. Vagy megkérhetsz valaki tapasztaltabbnak kinézőt hogy ajánljon neked valamit, esetleg egy egyszerűbb edzéstervet. Szerintem olyan téren azért fogd vissza magad, hogy ne dicsérd a srác bicepszeit, mert az elég óvodás szint. egy elismerő pillantás oké, de ne bámuld feltűnően, csak lazán beszélgess, akár több sráccal is, hogy senki ne érezze magát kiszemeltnek.
2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Így

[link]

2013. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hozzád vágod a sulyzot. Tuti meg fogod ismerni.
2013. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konditerembe edzeni járunk, nem ismerkedni. Én vagyok a legnyitottabb, legbarátságosabb lény a Földön, de ha odajönnél, és nekiállnál ilyenekkel zaklatni, hogy "melyik a kedvenc gyakorlatod" elmondanám, de nagyon éreztetném, hogy zavarsz...
2013. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!