Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni egy konditeremben?

Figyelt kérdés

Leginkább azoktól várom a választ, akik ott ismerték meg a párjukat vagy azokat akiknek normális gondolat jut az eszükbe!


Ma is volt és másodszorra láttam egy hihetetlenül jó alakú csajszit aki ráadásul kedvesnek tűnik legalábbis ugye köszönt mert ezt már nem sokan csinálják itt :S

Nagyon megszeretném ismerni és egy kis segítségre lenne szükségem, hogy hogy ajánlatos nekilátni...


köszi


17/F


2010. márc. 21. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1. legyen vmi kapocs, pl megkéred álljon feléd fekvenyomásnál


2. látod, hogy futópadozik, ha van mellette még 1 szabad, akkor odaállsz, és elkezdesz dumálni vele

2010. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen értem csak arra vagyok kíváncsi hogy egy ilyen helyen miközben épp csinál valamit miről lehetne beszélni? Szóval odamennék mosolyogva és...? mert ha meg segítséget kérnék akkor ugye segítene aztán megy a saját dolgára. nem akarok rámenős sem lenni de vmit ki szeretnék alakítani.
2010. márc. 21. 21:30
 3/19 A kérdező kommentje:
2. te mit nem értesz azalatt h NORMÁLIS gondolat?! :I
2010. márc. 21. 21:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, köszönt...elképzelhető, hogy te is szimpi vagy neki.Mosolyogj rá, kérdezd meg sürüen jár e oda, meg ilyenek.
2010. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

kedden megyek legközelebb bizti ott lesz. 1-2 évvel idősebb nagyon dögös és érdekes módon senki nem beszélt vele, igazából egy lánnyal sem :S


Az igaz ha látnak egy másik lánnyal akkor azért is tetszhetek mert úgy tűnik számára hogy foglalt vagyok?


(Jó alkatom van és fejre olyan normális, nem csúnya)

2010. márc. 21. 21:36
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert az unokanővéremmel voltam aki szintén jó csaj :)
2010. márc. 21. 21:37
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem nehéz, ha megismersz egy pasit és egy csajszit, már lényegében mindenkit ismersz, mert mind szellemi szinvonalat és külsőt tekintve az odajárók között nincs nagy különbség.
2010. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
úgy érted hogy végülis ha bárkihez ha szólnék akkor kedvesen reagálna arra?
2010. márc. 21. 21:39
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
21.37 kis tudatlan vagy :) meg irigy
2010. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hova jársz kondiba, ahol ilyen jó fiatal csajok vannak ? :D
2010. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!