Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tennétek, ha szavak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha szavak nélkül is összemosolyogtok egy lánnyal sokszor? Mit gondoltok? Tetszene az illető ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat.
2013. márc. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet azért, mert tetszik, de lehet barátságból is
2013. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg akarnánk dugni.
2013. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy mire gondolok?

Bennem valami ilyesmi zajlik le: He! Ez a csaj azt hiszi, bejön nekem. Pedig csak meg akarom dugni. Bár lehet, hogy tudja. Vannak, akik levágják a figurát. De persze nem mindegyik. Azt nem szeretem, ha nem vágják a szándékaimat, mert akkor kelleni fog egy lapát, hogy leüthessem és megdughassam. Ez nem is lenne baj, de a lapátért át kell menni a szembeszomszéd Pali bácsihoz, ő viszont engem akar megdugni, mert ő ilyen melegszexuális, vagy mi. Na, akkor most elhívom a csajt egy randira, de azért a lapát ott lesz az ajtó mögött, biztos ami biztos. És még ma délután elmegyek a TESCO-ba, és veszek egy saját lapátot! Ez az! Saját lapát! Pali bácsi meg megint hoppon marad, nem úgy mint legutóbb, amikor elkértem a lapátját csajozni. Aznap nem igazán tudtam már ülni. De mindegy, most már lesz egy saját külön bejáratú lapátom, és az a vén farpofarecsegtető hiába próbálkozik ezután, meg csönget be, hogy csak sütit hozott, meg hiába kamerázza, ahogy zuhanyzok, mert veszek egy sötétítőfüggönyt is a fürdőszobaablakra.

2013. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél mindenkit egy kalap alá, mert van pár troll válaszadó... ;)

Én általában azokra a lányokra mosolygom, akik tetszenek nekem.

2013. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nemtom, én pl mindenkire mosolygok, és mindig visszamosolyognak, és ez olyan jó :)
2013. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!