Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek ellenére hogyan élhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek ellenére hogyan élhetnék teljes, boldog életet, ha sajnos nem hiszem, hogy lenne lány, aki így el tudna fogadni, főleg, hogy kb. fél milla megtakarított pénz kéne, hogy rendbe tegyenek és szép legyek?

Figyelt kérdés
Van egy testi hibám, ami megcsúfított és ezt szégyellve nem merek csajozni, főleg a nekem tetsző lányokat kerülöm el emiatt még beszélgetés szintjén is, nehogy kiderüljön ez. Közben meg egyre jobban megvisel, hogy egy rakás szerelmes párt látok együtt és én meg egy lányt sem ölelhetek, szerethetek és engem sem szeret viszont egy lány sem, peidg tini korom óta ez a vágyam.
2013. márc. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

nem pénz kell, hanem agy.

szimplán hülye vagy.

a testi hibád lehet csak számodra probléma, másnak nem..

2013. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet :D
2013. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem élhetsz boldog életet. Bocs. Temesd el magad.

Bármit írunk úgysem fogadod el.

2013. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első azt sem tudod miről van szó, hidd el nincs olyan lány, aki ezt elviselné, mert ez égő és gáz a mai fiatalság meg sajnos iszonyat felszínes.
2013. márc. 5. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:

De mi, ez két fejed van?

Nekem volt egy jó barátom, hát ő elég csúnya volt, de olyan humora volt, hogy 4 hónap alatt mindenkit megdöntött a melóhelyen...

2013. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pl nem hiszem el, hogy van olyan hiba amit SENKI nem visel el. Lehet naív vagyok :)
2013. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na most már írd le mi a baj...na nyafogj tárgy nélkül....Így aztán biztos tudunk mit mondani....
2013. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?? nekem is van egy testin hibám..
2013. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

privátban se írod le? :)

nem hiszem, hogy bárki pont ezért ne szeretne...

2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd le nekem privibe kérlek!
2013. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!