Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó ötletnek tűnik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötletnek tűnik?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom, akibe a kezdetektől fogva szerelmes vagyok. Vagyis nem mondanám szerelemnek, hiszen nem ismerem, csak annyira, amennyit órán mutat magából, de oda vagyok érte. Iszonyat sármos, szexi, és okos. De az apám lehetne. Néha úgy látom, hogy én is szimpatikus vagyok neki, de nem merek semmit kezdeményezni. Tudom, hogy nem lehet köztünk semmi komoly, de szeretnék tenni egy próbát, hátha lehet belőle "valami" :P

Úgy döntöttem, hogy amíg tanít, nem kísértem a sorsot, csak visszafogottan jelzem neki (csinos ruha, mosoly, szemezés, rendesen készülök minden órájára, stb).

De mikor félév végén levizsgázok nála, vizsga után kettesben odaadom neki a számom egy cetlin, és megmondom, hogy ha gondolja, hívjon fel. Ha hív, akkor jó, ha nem, akkor pedig ott a nyár, hogy elfelejtsem. Jó ötletnek tűnik?

19 éves egyetemista lány


2013. márc. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Háááát... én nem tenném, de ha ennyire tetszik, és látszik rajta, hogy egyáltalán látásból ismer, akkor miért ne? Egyszer élünk.
2013. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném...
2013. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. márc. 10. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont mert az apád lehetne, és még ha nem is tanítana többet akkor sem nyerő tanárral kezdeni. Ennyi idősen már családja is szokott lenni az embernek, erről mennyit tudsz? Szerintem a korkülönbség is sok, nem azonos érdeklődési, szórakozási kör stb. Ezt mind azonban neked kell mérlegelned ha szerinted működhet és nincs család vagy elvált csináld. Bár nem tudom ismered-e eléggé ahhoz hogy tervezz, hisz magad mondtad hogy csak annyit tudsz róla amit az órán mutat. Én csak magamból tudok kiindulni és nálam nem menne, én a párommal közösen akarom felépíteni az életem, nem pedig egy már meglévőbe beleülni.
2013. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatról beszélek, csak egy éjszakáról :)
2013. márc. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!