Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El akarok hívni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz0801 kérdése:

El akarok hívni egy lányt moziba, muszály nekem állni mindent?

Figyelt kérdés
vagy nagyon gáz az ha mindenki magának első randiként?
2013. márc. 6. 20:00
1 2
 1/14 ájszíjú ***** válasza:
Nem muszaj
2013. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szóval elhívsz egy csajt azért hogy fizesse magának a dolgokat,pedig lehet hogy ha nem hívnád el teljesen másra költené a pénzét?

amúgy ez nem muszáj/nem muszáj kérdés hanem egy gesztus,ha ennyire fukar vagy inkább hagyjad

2013. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hisz te hívod..
2013. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a muszáj az pontos jé HE
2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 fospuska ***** válasza:
muszáj. ha te hívod akkor fizess.
2013. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

attol is függ h hány évesek vagytok..

én pl 16 vagyok de nem fogadnám el h a fiú álljon mindent..olyan rossz érzés lenne..

szerintem legtisztább ha a jegyet magának fizeti te meg esetleg elötte v utána veszel neki valami kis ajándékot pl csokit v virágot és az sokkal szebb gesztus..:)

2013. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván egy korrekt lány felajánlaná, hogy fizeti az ő felét, vagy legalább egy részét, de erre nem lehet alapozni. Ha fukar vagy, vagy csóró, el se hívd, vagy menj el dolgozni.
2013. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, sajnos elég gáz.
2013. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Roppant megnyerő első benyomás:

- Eljössz velem moziba?

- Persze, nagyon szívesen!

- Oké, akkor a te részedet fizesd te, mivel első randi, így még nem tudom megérsz-e nekem annyit, hogy meghívjalak.

- Mekkora tahó vagy te p.cs!


Valahogy így tudnám elképzelni... Szóval nem, semmit sem muszáj. Persze később, ha többször mentek randizni, nyilván ő is beszáll a költségekbe, nade első randin...

25/N

2013. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
A mindent szerintem túlzás, de ha Te hívod moziba el és nem mint lánybarátot, hanem randira hívod, akkor tanácsolom, hogy a mozijegyét álljad. Ha akar ott enni és inni is, akkor azt már fizetheti pluszként saját magának is. 30N
2013. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!