Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van 5-6kg súlyfelesleg a...

Kova 55 kérdése:

Van 5-6kg súlyfelesleg a hasamon, csak ott! Izmosodni is szeretnék és azt a felesleget is leakarom adni. Ha súlyzózok meg kardiózok is akkor az izmaim leépülnek nem? Most hogyan csináljam ezt, mert kardiózni muszály, de izmos is akarok lenni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 14:09
 1/9 dirtboy ***** válasza:

dönts el előbb mit akarsz mert a kettő együtt nem megy.

most vagy izmot építesz majd vagy leadod a felesleget.

szálkásít kor attól függ az izom veszteség hogy milyen az étrended.

akár kevés izomveszteséggel is megúszhatod.

2012. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csenii* válasza:

Attól függ, hogy le akarsz-e fogyni, vagy izmosodni akarsz...

Én úgy fogytam le a hasamról, hogy futottam és egy csomó felülést csináltam, és közben nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget ettem.

2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:
aki nem tudná nincs hely zsírégetés
2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk minden másnap reggel gyúrok,edzésterv szerint,és majdnem minden reggel boxzsákozok 30 percet az nem elég?
2012. dec. 27. 14:37
 5/9 dirtboy ***** válasza:

a gyúrást nem számold bele,a boxolás az már jó,számold ki a kalóriát és kiderül.

egyébként 40-50perc kellene egy egy aerob mozgáshoz.

2012. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a gyúrás este a kardió reggel,elírtam előbb
2012. dec. 27. 14:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell kiszámolni?
2012. dec. 27. 14:50
 8/9 dirtboy ***** válasza:
kalória táblázattal
2012. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Aerob edzés!!!


40-50 perc kocogás úgy hogy ne kapkodd a levegőt!

Ez a gyors gyaloglástól kicsit intenzívebb.Ha már nem tudsz levegőt venni rendesen akkor oxigén adósság lép fel, ez az ún. kardio edzés amit rendre összekevernek az emberek.A kardio a szíved edzi (anaerob) munka történik, ahol gyakorlatilag kevés az oxigén. Az aerob oxigén jelenlétével történik,és nem fulladozol közben, ez égeti a zsírt, de ha nem figyelsz a kajára (diéta) akkor semmit nem ér az egész.Izmosodni és hasról egyszerre leszedni a a zsírt nem lehet, helyi zsírégetés nem létezik ahogy azt egyik hozzászóló is (nagyon helyesen) írta.

2012. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!