Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kell jó pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell jó pasinak lenni (kinézetre), hogy valakinek esélye legyen az átlagnál csinosabb csajoknál is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
átlagnál izmosabb, átlagnál jobb képű és az átlagnál gazdagabb
2013. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezer hasonló kérdés volt már.... hülye vagy!
2013. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pont a hozzáállásod miatt nem vesznek észre az átlagnál csinosabb csajok...Mellesleg mindenkinek ők kellenek,ahelyett,hogy néhányan megtanulnának a realitások talaján maradni.
2013. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
legyen nagyjából egy szinten a csajjal
2013. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

előző most nem egyik szavad üti a másikat?rossz a hozzáállása..gondolom arra gondolsz hogy nem magabiztos.

ugyanakkor meg általánosságban értetlenkedsz mennyire nagyravágyó mindenki.


amúgy ez a "jobb kategória...nem reális hogy összejöjjenek..őhozzá ilyen való amaz ne is reménykedjen...." féle megállapítások szövegelések hozzáállásában olyasmi mint a rasszizmus csak senki nem borított eddig bilit mivel nem konkrét kinézetre(milyen színű a bőr. milyen az arcberendezés)vonatkozik hanem cakompakk látványra

2013. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan én megveszem a jó ruhákat ( Berschka,Zara,Pull and Bear) és stílusosan öltözködöm de nem vagyok egy kigyúrt állat és helyesnek sem tartanám magam,hajam nem szokvány rövid hanem divatosabb.

De leginkább a stílussal lehet levenni egy csajt a lábáról és a humorral.

Ez a kettő kell,ha ez nincs b"szhatod a kinézetet is

Én a humorommal szedtem fel átlag feletti elég jó csajokat,pár éve én sem hittem el mert besz"ri voltam aztán ahogy idősödtem nagyobb lett az egom is :) Az ego is fontos

2013. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"legyen nagyjából egy szinten a csajjal"


Okoskék, akkor lécci mutasssátok meg, hogy pl. az alábbi pasiknak milyen kinézetű csajokkal kellene próbálkozniuk:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es Legyen egyszinten a csajjal?


Persze, és mi van akkor ha te rondának találsz egy fiút, és egy csomó csinos csaj meg helyesnek, na akkor mi van?

Azért mondom, majd pont te mondanád meg, vagy akárki más egyemberként, hogy ki, kivel van egyszinten, esküszöm egy csomó embert innen, a gumiszobába kéne vinni....

2013. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfelől meg, tökmindegy ki milyen izmos, milyen magas, vagy akármi, ha olyan hogy, amúgy nulla, én férfilétemre is azt mondom hogy a belső minimum olyan fontos mint a külső, és ez a nőkre hatványozottan igaz!
2013. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hozzáállás alatt én a felszínességet értettem,és nem az önbizalomhiányt.Úgy áll hozzá egy csinosabb csajhoz,mintha az holmi istennő volna,akit piedesztálra kell emelni.Ő különleges kegyként kezeli,ha egy ilyen ránéz.Na,és pont ezért szarják le,mert ilyen szinten kategóriákra osztja az embereket,és azon rugózik,mi kell az ,istennőnek".Csorgatja nyálát ész nélkül.Az persze nem zavarja,hogy mindenkinek okosabb lenne a saját ,,szintjén" keresgélni,ha már ennyire kategóriákban gondolkodik.Úgy mint:jó csaj,rossz csaj,istennő,undormány,stb.
2013. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!