Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Az alakform...

Mi a véleményetek? Az alakformáló tornától vagy a versenytánctól lesz valakinek nőiesebb, csinosabb alakja.

Figyelt kérdés

Viszont úgy veszem észre hogy aki ilyen fitnessre vagy tornára jár annak izmos karjai hasa lábai vannak.És én nem akarom hogy úgymond "feltűnően izmos" legyen az alakom esetleg fiús.szerintetek melyik a jobb?:)

Plusz még szeretném ha egy kicsit vékonyabb lenne a combom.esetleg képet is linkelhettek hogy melyik módszernek mi az eredménye.Köszönöm



2013. febr. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Torna? Hah, maradjunk a jó öreg súlyzós edzésnél.


Hmmm...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De a crossfit se rossz:

[link]

[link]


Nagyon fiúsak, tényleg :D



Versenytáncra a gugli képkeresőjét tudom csak használni, igazából totál átlagnak tűnnek, de nem ismerem őket, aki de, az linkeljen, hadd szóljon a másik oldal is!

2013. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik munkatársnőm mögött elég sok év versenytánc áll, nemrég hagyta abba, de nincs kiemelkedően jó alakja, nekem tulajdonképpen női szemmel nem is tetszik, mert számomra túl vékony. Nem mondom, hogy a versenytánc miatt, de az biztos, hogy nem alakított rajta sok év alatt sem jelentősen.

Tornát életemben nem próbáltam, az edzőterembe, ahova járok, szoktak tartani, de nem régóta, úgyhogy nem tudtam nőkön megfigyelni nagy átváltozásokat. Az oktatónak szép teste van, de ő is súlyokkal edz amúgy, nem is kicsikkel, csak nem hirdeti... :)

2013. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés.

Hidd el,hónapok amíg izmos leszel.

2013. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babóca14 válasza:

úgylátszik én vagyok az egyetlen aki a versenytánc pártján áll:) szeptemberben kezdtem el és már 10 kg fogytam nőiesebb lett a csípőm lement róla a felesleg, izmos lett a vádlim,

vékonyabb a combom. eredetileg csak fogyni akartam de teljesen beleszerettem a táncolásba, ezért mára már versenyszintemn csinálom:)))

2014. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!