Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsam meg? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg? (Többi lent)

Figyelt kérdés

2 hete már észrevettem egy lányt a buszon, akkor a barátnőjével volt, de nem is figyelt rá inkább engem nézett.

Mostanában meg mindig látom a buszon de legtöbbször headsetben,napszemüvegben van.

Hogy tudnám megszólítani?



2013. márc. 7. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kreatív és csinálj magadból hülyét hogy észrevegyen... ez a párosítás mindig bejön a csajoknak.


Az előző fontosságát nem kell hangsúlyozni. Ha rá tudsz jönni hogy hogy tudod letörni az akadályt amit ő maga emelt hogy még véletlenül se lehessen megközelíteni egy hatalmas erőt sugall.

A második pedig jól mutatja hogy te nem az a fajta fiú vagy aki másoknak akar megfelelni. Tudja mit akar, van és van hozzá mersze hogy keresztülvigye... + csak őérte csinál magából hülyét. Ennél nagyobb bók kevés van.


Még akkor is ha látszólag elutasít a párválasztási ranglétrán elég magasra kapaszkodtál abban a pillanatban a számára.

2013. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy csináljak hülyét magamból? :D
2013. márc. 7. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fantáziád ? :D


Pl preparálj egy könyvet a borítóján legyen az ismerkedős szöveged. Kezd így SZIA!

Jól olvasható legyen. Mint egy könyv cím olyan legyen.. elvégre egy könyvön van.

Alcímnek mehet valami ilyen hogy "szeretnélek megismerni"

Ülj állj mittomén elé, hogy rálásson a könyvre és tartsd úgy hogy lássa de ne legyen feltűnő.


Aztán lapozz! De ne a könyvben hanem a borítón kívülről. Ez elég feltűnő jó eséllyel ezt már csak észrevette.

Menj biztosra és az előző szöveg is legyen rajta így biztosan olvassa ezt is.


Vezess be egy kedves üdvözlést meg miért akarod megismerni csak úgy a saját stílusodban.


Ez most csak így a headset napszemüveg páros áthidalása miatt jutott eszembe. Ha akar valamit jelezni fog ha nem akar semmit nyomhatod még egy párszor (más más szöveggel persze amiben egy egyoldalú beszélgetést mímelsz) a lényeg hogy meg van neki adva a kiút, hogy ha észre is vette úgy tegyen mint akinek fogalma sincs róla hogy mi történt... vagy felvegye veled a kapcsolatot és már van mit mondania is.

2013. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a könyves cucc megtetszett :D.. holnap ha látom kipróbálom.. majd remélem sikerül, eredményt is fogok írni..:)
2013. márc. 7. 16:17
 5/7 anonim válasza:
hogy ment?:) (nem az előző vagyok:D)
2013. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem jól mert sajna nem láttam pedig 4x próbáltam meg:/ 20 percenként járnak a buszok amin szoktam látni végigjártam 4et... 14:00-15:00 de semmi...:/ majd hétfőn remélem..:)
2013. márc. 9. 23:42
 7/7 anonim válasza:
hajrá:)
2013. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!