Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek új barátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pegazus900 kérdése:

Hogyan szerezzek új barátokat és szólitsam le a lányt?

Figyelt kérdés

Hát igen úk barátokat szeretnék.(Mert külföldön tanulok és már a régebbi barátaim se érnek rám annyira)Annyi lenne az egész már fél éve itt tanulok és van 1 barátom vele se beszélek (sokat) mert nincs miről velem nem történik semmi itthon ülök egésznap nincs hová mennem.Gondoltam vele elmehetnék valahova de ez fiuk közt nemtom hogy van.

És ha már itt tartunk egy lány is bejön és nemtom hogy szólíthatnám le(1. barátnői mindig ott vannak,2. suli után autóval megy haza.)Hová mehetnék el barátkozni vagy az 1szem barátommal és hogyan szólíthatnám le csajt.

8Tényleg alig nincs egyedül és már úgy ismernek hogy csendes vagyok a suliban és szerintem furcsa lenne ha hirtelen ki nyilna szám.nem?

Na mind1 egy kis segítséget ha kérhetem.

:)



2013. febr. 21. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátoddal, hogy menjetek el valahová sörözni, beszélgetni, stb. Nem hiszem, hogy ez nagy dolog lenne. Egyszer el kell kezdeni a "társasági életet" :) Pont azért nincs miről beszélnetek, mert otthon vagy egyedül. Mozdulj ki, menj el valami sportegyesületbe, ha szeretsz sportolni.

Nyugodtan nyisd ki a szád, szervezz valami kis bulit, valahogy fel kell hívnod magadra a többiek figyelmét :) Ha a barátoddal szerveznétek valami közös iszogatást, kártyázást, biliárdozást, a lányt is elhívhatnád a barátnőivel.

2013. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ellie96 válasza:
pontosan az a lényeg,hogy feltűnj mindenkinek,szóval bátran nyisd ki a szád.akkor talán a lány is hamarabb észrevesz.a többiek még csodálkozni is fognak,hogy jé,te tudsz beszélni...:) hidd el,sikerülni fog,velem is ez volt.1 hónapig szürke kisegér voltam,aztán eldöntöttem,hogy na ennek vége,én is itt vagyok.és ezután magától jött minden,többen jöttek oda hozzám beszélgetni,több embert kezdtem érdekelni
2013. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!