Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volánnal utazom iskolába, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volánnal utazom iskolába, és félúton mindig felszáll egy lány, aki nagyon bejön nekem, lenne erőm megszólítani, csak nem tudom hogy hogyan tegyem, meg miután beér a busz a végállomásra, azután rögtön eltűnik. Hogyan szólítsam meg? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Helló!Deák Feri szeretne váltani veled pár szót,ráérsz?
2013. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rododendron ***** válasza:
Ha látod rajta, hogy nagyon fáradt add át a helyed neki és mondd el, hogy te is mennyire utálsz korán kelni.
2013. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sok mindentöl függ. Egyáltalán észre vett? Ha szemeztetek többször is de nem látod rajta hogy bejönnél neki akkor felejtsd. Ha meglátta rajtad hogy őt nézed de nem mered leszólítani tudja hogy *már bocs* de töketlen vagy.
2013. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld meg kideríteni (mondjuk szemezéssel), hogy bejössz-e neki. Ha nem, akkor mondhatsz neki bármit, úgyse fogod érdekelni.
2013. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pzst válasza:
Szerintem ne reggel próbáld felszedni!Az a lényeg hogy legyen önbizalmad!Ha leakarod szólítani kérdezz tőle valamit, de ne olyat amire igen/nem és hasonlók a válaszok!
2013. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!