Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha első randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha első randikon rámenősebb lennék, azazl ölelgetni, puszilgatni kezdeném a lányokat minimum és nem csak beszélgetésből állna a randi, akkor nagyobb eséllyeln kezdenének hozzám vonzódni szexuálisan és találkozni majd máskor is?

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok egy álompasi, de talán vannak tőlem csúnyább fiúk is, mármint neten már tetszettem lányoknak, de személyesen eddig csak 4 lánnyal randiztam, ezekből egyik sem jelezte, hogy bejöttem volna neki, de az egyiket öleltni meg puszilgatni kezdtem és végül maga mondta, hogy máskor is találkozhatnánk, csak azt nem tudom, hogy ez azért volt-e mert ő nála először tökös mertem lenni és kimutattam a szexuális vonzalmat vagy alapból bejöttem neki? Nem egy szép lányról van szó, legalábbis arcra nem az.
2013. márc. 7. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ..... Nem tudjuk ki mihez hogy viszonyul....
2013. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A tökösség többnyire nyerő.

25/N

2013. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglehet, lányfüggő, viszont a lányok szeretik az olyan pasikat, akik tudják mit akarnak és olyan a fellépésük, hogy nem lehet neki ellenállni. Azt nem tudom, hogy erre rá lehet-e készülni.
2013. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Mindenképpen csajtól függ és a személyiségétől. Pl. ha egy amúgy ismeretlen pasi engem elkezdene puszilgatni meg ölelgetni az első randit, biz isten, hogy soha a büdös életbe nem hívnám vissza. Az, hogy megölel, oké, az, hogy átfogja a derekam, oké, hogy csókolózunk, oké, (feltéve persze, hogy nagyon bejön a srác), de a gyakorító képzővel nekem máris nem olyan szimpatikus egyik sem.

Egyébként ezzel a hatalmas tökösséggel meg csak óvatosan, mert ha a lány akarata ellenér kezded el fogdosni, az szexuális zaklatásnak minősül.

2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az egyből kiderül ha a lány tiltakozik és akkor még mindig elnézést kérhet, amiért egyből a lényegre tért. Próba-szerencse.
2013. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nálam bukó lenne, ha valaki első randin ezt csinálná.


22l

2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak beszélgetésből állna a randi"


Én azt vallom, hogy csók nélkül nincs randi, szóval ez csak egy sima találkozó... :/

De tényleg... ha nem mutatod ki a csajnak, hogy tetszik neked, akkor szerinted ez jó érzés neki? Persze, hogy ilyenkor nem akar tovább ismerkedni! Ha barátkozni akarna, akkor azt nem ilyen találkozón képzeli el senki sem (nyilván van ilyen is, de most ne menjünk bele)... :/

Nem kell taktikázni, történjenek a dolgok SPONTÁN! :)


Nyilván nem muszáj csókolgatni, meg puszilgatni, de egy ölelés mindenképp belefér, meg "véletlen" érintések, flört, talán köszönéskor puszi... ilyenek :)

2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!