Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vanna olyan rotható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vanna olyan rotható fogú vagy fogatlan fiúk, férfiak akik ennek ellenére simán be tudnak csajozni? Ti tudtok ilyen esetekről? Mégis hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ez több osztállyal rosszabb kategória mint a kis p.öcs kérdése.

A fogorvos nem olcsó. Gyűjts, csináltasd meg, s nem lesz ilyen gondod.

Egyébként a válasz: persze, hogy van hasonló adottságokkal rendelkező lányokat simán megkapsz. Kellene???

2013. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik, ha megfeszülnek se tudnak reklám fogsort produkálni, mert a genetika miatt romlandóak a fogai...hiába jár hetente - havonta fogászhoz.


Van ismerősöm, akinek rosszak a fogai, mégis van neki bártnője.


Nem feltétlen ettől függ a dolog.

Ha meg a fogai rothadnak, mert igénytelen ezzel is lehetne vitatkozni.

Van cigiző, kávézó ismerősöm, aki bizony nem mos fogat, mert összeesküvés elmélete szerint valami fogporcelánt roncsoló üvegszerű anyag van a napjainkban forgalmazott fogkrémben.


Hozzá kell tennem, hogy ezt nem hittem el, mert a fogai gyönyörű fehérek és egészségesek, de mikor tudatosult bennem, hogy nem viccel, akkor megdöbbentem.

Mondjuk, soha nem smároltam vele, mert ugye... azonos nemű :D de, beszélgetésnél fel sem tűnt.


Tehát, ezeket azért írtam le, hogy vannak ilyen esetek is, csak a szűk ismerőseim körében. Egyiknek sincs "csajozási" problémája...

2013. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát ilyet se hallottam még :) összeesküvés elmélet, de akkor hogy csinálja, hogy olyan jók a fogai...?

Az hogy valakinek milyenek lesznek a fogai leginkább genetika, láttam már olyat is, hogy 2 testvér közül az egyiknek szép fogsor, pedig alig ápolta, a másik meg állandóan szenvedett a fogorvossal és mégse tökéletes, persze sokkal jobb lett mintha nem járt volna

2013. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egy minden más területen sikeres ember a rossz fogai miatt nem tudna nőt találni. Én olyan férfi vagyok aki nagyon is válogat a nők között, de ha egy lány gyönyörű lenne annak ellenére hogy rosszak a fogai simán összejönnék vele.

24F

2013. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!