Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik volt életetek legkreatí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt életetek legkreatívabb / legemlékezetesebb / legszebb / legötletesebb randija?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs
2013. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen nem volt még
2013. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor kiültünk az aluljáró tetejére én bámultuk a kocsikat akik alattunk elment és közben nagyon szerettük egymást :)

gyerkeek voltunk de ez volt benne a legszebb, hogy őszinték voltunk és nem a pénz dominált ott :)

2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legemlékezetesebb az a mostani párommal a második randink, amikor is volt az első csók, aminél mind a ketten annyira izgultunk, hogy össze vissza bénáztunk mint akik életükben az első csókot kapják, holott mind a kettőnknek volt már kellő tapasztalata akkor :) Már égett a fejünk, hogy egyikőnk se tud csókolózni. :D Sokszor felidézzük ezt a randit, mert amúgy nagyon jó emlékként maradt meg.


A legszebb az szintén a jelenlegi párommal az első randink, amikor is virággal érkezett, előtte soha senki nem hozott, és az első randin annyit beszéltünk, hogy komolyan nem volt 1 mp szünet se, és a randi végén (5 óra beszélgetés után) úgy mentünk haza, hogy még egy csomó mindent mondani tudnánk. Ilyet sem tapasztaltam előtte senkinél :)


Legötletesebb az volt, amikor a szintén jelenlegi párom ki vitt az egyik lakhelyén levő játszótérre, mert tudta, hogy gyerek korom óta nem mászókáztam, mert sehol nincs ilyen nagyon magas mászóka, náluk meg van egy óriási mászóka, amire felmászva szinte az egész várost belátni, úgyhogy ki vitt egyik este ide, felmásztunk, és ott beszélgettünk meg csókolóztunk, annyira jó volt. Lejönni meg alig bírtam :D


Úgyhogy minden jó randim a mostani páromhoz kötődik, az régi randijaimban semmi extra nem volt. Nem hiába vagyok fülig szerelmes a páromba :)

2013. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TB28 ***** válasza:

Kedves utolsó!

Megtudnád mondani hogy hol van az a mászóka¨ :) Kiváncsivá tettél. :D

2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jász-Nagykun-Szolnok megyében :)
2013. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!