Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg tetszet nekem egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tetszet nekem egy nő a munka helyen bokolgatok neki felköszöntötem nő nap alkalmából, de semmi csak mosojog rajt és ennyi mit csináljak, mit mondjak neki, hogy ez észre vegye, hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
*mosolyog
2013. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold az írást!
2013. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*megtetszett, *munkahelyen, *bókolgatok, *felköszöntöttem, *nőnap, * mosolyog, *észrevegye.
2013. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová kávézni.
2013. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a hibákat már kijavították, ezen túl vagyunk

nem tudom mióta dolgoztok együtt, de figyelem felkeltésnek elég lenne annyi, amit eddig nem csináltál, ami meghökkenti, így elgondolkodik

na ezt viszont Te tudod N

2013. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem hülye, már rég levette és húzza az agyad vagy kéreti magát. Egy pasi nem bókol csak a semmiért.
2013. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem azzal kezdted, hogy elhívod valahova. Egyből kiderülne, hogy érdemes-e vele foglalkozni vagy nem érdekled. Sosem értettem, mire jó ez az időhúzás, ha akarok valamit egy csajtól, akkor odamegyek hozzá és megkérdezem. Nem kerülgetem hónapokig aztán lehet, hogy nem is vagyok neki szimpatikus, kidobott idő...
2013. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!